Najbliższy tydzien będzie się roił od dubbingowych premier. Od 1 grudnia do kin w polskiej wersji językowej wchodzą takie filmy jak: „Co wiecie o swoich dziadkach”, „Pierwsza gwiazdka”, „Kumple z dżungli”, „Zimowe przygody Jill i Joy” oraz animacja „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy”.

Pięć filmów i pięć różnych tematów. Ponieważ zbliżamy się do gwiazdki to w atmosferę wprowadzi nas opowieść wigilijna o narodzinach Chrystusa … jednak nie do końca to co znamy z opowiadań na lekcja religii czy też z filmów religijnych. Będziecie świadkami narodzin cudu ale z innego punktu widzenia. Poczekajcie na „Pierwszą gwiazdkę

Czym byłyby święta bez najbliższych, to razem z nimi spędzamy chwile przy stole. Niektórzy z tych najbliższych mogą nam mocno je urozmaicić i tutaj dochodzimy do kolejnej komedii. „Co wiecie o swoich dziadkach?„. Jeśli jesteście pewni, że dobrze ich znacie to możecie się nieco rozczarować. Wpierw obejrzyjcie tą zwariowaną komedię w iście gwiazdorskiej obsadzie.

Kolejna propozycja na święta (oprócz Kevina na Polsacie) to „Zimowe przygody Jill i Joy” czyli tym razem film familijny dla każdego w którym to główne bohaterki zaopiekują się 5-osobową rodziną Maluśkich.

Sympatycy, a w szczególności sympatyczki przygód Barbie ucieszy kolejna wiadomość. Oto od 1 grudnia będą mogli obejrzeć kolejne przygody ulubionej bohaterki. „Barbie: Delfiny z Magicznej wyspy” zabierze Was na tropikalną wyspę gdzie prócz delfinów spotkacie także syreny.

A po takich słodkich filmikach przydałby się mały łomot i to w samym środku dżungli. „Kumple z dżungli” – film w którym to zgrana paczka bohaterów stają w obronie dżungli przed szalonym piromanem – koalą.

Pięć nowych filmów w polskiej wersji językowej – to zupełna nowość bowiem nigdy tak nie było by aż tyle filmów dubbingowanych miało swoją premierę. Ciekaw jestem czy któreś z tych filmów uplasuje się w pierwszej dziesiątce Box Office’a ale to już zależy od was … widzów. Do zobaczenia w kinach.