Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

27 września - Planeta 51 - polski zwiastun

24 września - Adamczyk, Stuhr, Peszek, Fronczewski w hołdzie Mikołajowi Kopernikowi

Adamczyk, Stuhr, Peszek, Fronczewski w hołdzie Mikołajowi Kopernikowi

Piotr Adamczyk jako "Naznaczony" gwiazdami, wcielił się głosowo w postać najbardziej znanego astronoma - Mikołaja Kopernika. "Gwiazda Kopernika" to film, który powstał specjalnie na 2009 rok, ogłoszony przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii. Oprócz tytułowego bohatera będzie można usłyszeć głosy takich aktorów jak Jerzy Stuhr, Anna Cieślak, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Olgier Łukaszewicz, Andrzej Grabowski i wielu wielu innych znanych osobistości ze świata kultury.
Ten film to pierwsza od 20 lat czyli od czasów "Bolka i Lolka na Dzikim Zachodzie" pełnometrażowa produkcja zrealizowana przez ostatnie istniejące studio animacji w Polsce - Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej.
Premiera filmu już 2 października.

24 września - God of War 3 - Michał Żebrowski Herkulesem

God of War 3 - Michał Żebrowski Herkulesem

W najnowszej, długo wyczekiwanej przez fanów Playstation 3 grze God of War 3 w jednej z głównych ról będziemy mogli usłyszeć głos Michała Żebrowskiego, który wcieli się w postać Herkulesa.
Warszawa, 24 października 2009. Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną "God of War 3".
Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.
SCE Polska kontynuuje prace nad lokalizacjami kolejnych gier na PlayStation i coraz częściej można usłyszeć o nowych wersjach przygotowanych specjalnie dla polskiego gracza. Obecnie są to: inFAMOUS, SingStar Polskie Hity czy Buzz! Polskie Łamigłówki, jednak lista ta będzie się tylko systematycznie wydłużać.
SCE Polska zapowiada, że Michał Żebrowski nie będzie jedyną gwiazdą dubbingującą
Kto jeszcze ze znanych głosów przemówi do polskich graczy ? To okaże się już wkrótce. Zagadką pozostaje na pewno najbardziej interesująca postać głównego bohatera - Kratosa, który po raz kolejny stanie do walki z mitologicznymi wrogami. Kratos to spartański wojownik, a więc możemy się spodziewać, że głosu do tej postaci użyczy na pewno ktoś, kto charakter bohatera God of War 3 ma we krwi...
Planowana data premiery God of War 3 to początek 2010.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com