Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

15 grudnia - Bartosz Wierzbięta reżyserem filmu Rango

Bartosz Wierzbięta reżyserem filmu Rango

Bartosz Wierzbięta, dialogista, który napisał polskie dialogi do takich filmów jak : Shrek, Uciekające Kurczaki, Nowe Szaty Króla staje przed nielada wyzwaniem bowiem oprócz pisania dialogów zabiera się za reżyserowanie filmów w polskiej wersji językowej.
Jego debiutem będzie film "Rango". Film reżysera "Piratów z Karaibów" opowiadającym o kameleonie o imieniu Rango przechodzącym kryzys osobowościowy. Na pustyni Mojave będzie musiał zdecydować, kim jest albo skończy w brzuchu bezwględnego drapieżnika, a tych nie brakuje w okolicy a to dopiero początek jego kłopotów. W oryginalnej wersji językowej usłyszymy niezawodnego Johnna Deppa. Jego odpowiednik w polskiej wersji językowej jest jeszcze nieznany bowiem nagrania jeszcze się nie rozpoczęły.
Premiera filmu w polskich kinach już od 11 marca 2011r. Więcej szczegółów wkrótce.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

12 grudnia - Zaplątani w kwietniu na DVD i Blu-ray

Zaplątani w kwietniu na DVD i Blu-ray

Obecnie pięćdziesiąty film ze studia Disney'a "Zaplątani" w ostatnim weekendzie wybił się na prowadzenie i zdołał pobić samego Harrego Pottera. Jeśli chodzi o światowy Box Office film ten został już pobity przez najnowsze "Opowieści z Narnii" (u nas dopiero 25 grudnia). Tym, którzy chcieliby już mieć Zaplątanych w swojej domowej biblioteczce spieszę donieść, że muszą się uzbroić w cierpliwość bowiem dystrybutor filmu na płytę DVD i Blu-Ray - firma CD Projekt zamierza wydać go dopiero 1 kwietnia (mam nadzieję, że to nie żart primaaprilisowy). O dodatkach i wersjach językowych jeszcze nic nie wiadomo. Pozostaje mieć cichą nadzieję, że CD Projek, który jest raczej znany ze swojej oszczędności na płytach DVD i Blu-Ray, nie zawiedzie sympatyków tego filmu i zobaczymy np. dwupłytową wersję. Wszak to 50-ty film Disney'a i wymaga szczególnej oprawy.

10 grudnia - Harry Potter pobity przez Zaplątanych

Harry Potter pobity przez Zaplątanych

No i proszę - wystarczył jeden tydzień dłużej wyświetlania 50-tej animacji ze studia Disney'a "Zaplątani" a film ten zdołał pobić już samego Harrego Pottera. W ostatnim weekendzie (3-5 grudnia), chyba ze względu na Mikołajki, na które czekają najmłodsi z nas film Disney'a przeżywał w kinach prawdziwe oblężenie i przez ten weekend obejrzało go ponad 113 tysięcy widzów. Film o przygodach czarodzieja - Harry Potter i Insygnia Śmierci obejrzało w ostatni weekend prawie 89 tysięcy widzów. Niemniej jednak film o przygodach Pottera zbliża się do okrągłego miliona widzów w kinach.
W kinach w ostatnim weekendzie pojawiła się ostatnia część przygód Artura i jego przyjaciół Minimków. Jednak chyba zła reklama i promocja (a w zasadzie jej brak) przed jego pojawieniem oraz silna konkurencja spowodowała że film ten obejrzało w weekendzie otwarcia 10 i pół tysiąca widzów co dało mu 8 miejsce w pierwszej dziesiątce.
Ale jakby na to nie patrzeć w pierwszej dziesiątce mamy trzy filmy w polskiej wersji językowej ... "Luzik".
ZOBACZ ZWIASTUN ZAPLĄTANYCH

5 grudnia - Zalew sequeli od Dreamworksa

Zalew sequeli od Dreamworksa

Jeszcze nie przebrzmiały echa drugiego "Madagaskaru" i pierwszej "Kung Fu Pandy" a Jeffrey Katzenberg w wywiadzie dla "Empire" zdradził że będą dalsze kontynuacje przygód bohaterów z Madagaskaru i Pandy oraz z "Jak wytresować smoka".
Pierwsza swoją odsłonę będzie miała druga już "Kung Fu Panda 2", która trafi na nasze ekrany 27 maja 2011 roku. Po premierze poczekamy jeszcze na kolejne cztery odsłony.
"Madagaskar 3" swój popis da 27 maja 2012 roku (kurcze - jaka zbieżność dat) Podobnież finał trójki to powrót zwierzaków do nowojorskiego zoo, jednakże twórcy zapewne na wszelki wypadek pozostawią sobie furtkę dla czwartej i ostatniej części serii.
Film "Jak wytresować smoka 2" pojawi się w kinach w 2013 roku. Potem powinniśmy się jeszcze spodziewać co najmniej jednego filmu o przygodach Wikingów i ich ziejących ogniem przyjaciół.
KUNG FU PANDA 2 - ZOBACZ POLSKI TEASER

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com