Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

30 lipca - Myszy wracają do akcji... po wakacjach

Myszy wracają do akcji... po wakacjach

15 października na ekrany polskich kin trafią MYSI AGENCI - animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów.
Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej
mistrzyni salsy Loli.
W obsadzie polskiego dubbingu MYSICH AGENTÓW. Kino Świat tradycyjnie szykuje niespodzianki.
Więcej szczegółów wkrótce.
ZOBACZ POLSKI TEASER

29 lipca - Kożuchowska i Dygant w kosmosie

Kożuchowska i Dygant w kosmosie

Biełka i Striełka – psy wystrzelone na orbitę okołoziemską 19 sierpnia 1960 w radzieckim satelicie Sputnik 5. Przeszły do historii astronautyki jako pierwsze zwierzęta, które przeżyły lot na orbitę i wróciły na Ziemię (w rzeczywistości w locie towarzyszyły im myszy, szczury, królik i muchy, które również przeżyły podróż). Biełka i Striełka będą także bohaterkami nowego filmu w polskiej wersji językowej "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D", który będzie miał premierę kinową już 17 września. Tym razem w kosmos ze Studiem Start i jego reżyserem Markiem Robaczewskim, przy akompaniamencie dialogisty Bartka Wierzbięty polecą Małgorzata Kożuchowska (Biała) oraz Agnieszka Dygant (Strzała) wraz ze swoim przyjacielem szczurkiem (któremu głosu użyczył Jarosław Boberek). Niespodzianką jest obecność przedstawicieli kabaretu Ani Mru-Mru : Marcina i Michała Wójcika, którzy użyczyli swego głosu ... pchłom.
Więcej szczegółów już wkrótce.

28 lipca - Pudzian kontra Ryś

Pudzian kontra Ryś

"Podkładam głos takiego fajtłapy, więc troszeczkę trzeba się wczuć w osobę, której większość rzeczy zazwyczaj nie wychodzi, a jeżeli próbuje coś zrobić to zawsze coś zepsuje. Narazie jest to fajna zabawa a ja pomalutku się rozkręcam. Trzeba po prostu dać wszystko z siebie, zobaczymy jak mi to wyjdzie, ale ja się nigdy nie poddaję i walczę do samego końca."
Mariusz Pudzianowski, strongman, wojownik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu poczciwemu safandule DUŻEMU w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka". Premiera dubbingowej potyczki Pudziana już 30 lipca.
DUŻY to dobroduszny gamoń na usługach czarnego charakteru - myśliwego Warczaka (Artur Dziurman), który doprowadza bossa do szewskiej pasji, regularnie partacząc wszystkie powierzane mu misje i wywołując przez to mnóstwo komicznych sytuacji.
ZOBACZ PRAWDZIWEGO TWARDZIELA ZA MIKROFONEM

25 lipca - Julia Kamińska jako Krysia Rysia

Julia Kamińska jako Krysia Rysia

"Rysia Krysia czyli postać, której użyczam głosu w tej bajce to młoda, piękna kocica, która od razu zakochuje się w głównym bohaterze tej bajki. Dubbingując muszę uważać na swój głos i dykcję. To czynniki, które są niezbędne w dubbingu a jednocześnie są dla mnie strasznie trudne." - tak o sobie i swojej roli mówi Krysia Rysia czyli Julia Kamińska udzielająca swego głosu tej postaci w filmie "Ryś i spółka". Co jej sprawiało trudność, jak wyglądała sesja nagraniowa z udziałem Julii Kamińskiej i jak na jej wypowiedzi reagował reżyser - Jarosław Boberek ? Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału filmowego.
Premiera filmu "Ryś i spółka" już 30 lipca.
ZOBACZ MATERIAŁ FILMOWY

21 lipca - Julia Kamińska i Jarosław Kret o swoich rolach

Julia Kamińska i Jarosław Kret o swoich rolach

30 lipca na ekrany kin wchodzi film "RyŚ i spółka". Jest to debiut Antoniego Banderasa w filmie animowanym. Polska wersjaśzykuje nam niespodzianki ... usłyszymy tam głosy między innymi Mariusz Pudzianowskiego, Julię Kamińską, Beatę Pawlikowską, Jarosława Kreta. Julia Kamińska i Jarosław Kret byli goŚćmi programu "Pytanie na Śniadanie" i opowiadali tam o dubbingu iśwoich rolach w tym filmie. "Dubbing to dobra zabawa iśtosunkowo nowe doŚwiadczenie. "RyŚ iśpółka" jest drugim moim filmem w którym biorę udział jeŚli chodzi o dubbing a pierwszym w którym użyczam swego głosu zwierzęciu." - mówi ośwojej roli Julia Kamińska (Krysia Rysia), natomiast Jarosław Kret mówi ośobie "Jest to bardzo ambitna rola ze względu na monologi w które trzeba było włożyć dużośwojej inwencji" a po chwili pyta żartobliwie "Wiecie jak ciężko jest dubbingować zwierzaka, który maśłaby wzrok ?".

20 lipca - Tamara Arciuch jako Różyczka

Tamara Arciuch jako Różyczka

"Aby film odniósł sukces, muszą być przede wszystkim pokazane emocje bohaterów, uczucia, szczególnie w filmie dla dzieci. Dubbing to ciekawe wyzwanie aktorskie. Trzeba wszystko, całą energię postaci zagrać tylko głosem. W "Dzwoneczku i uczynnych wróżkach" nie brakuje ani emocji, ani energii, bo jego bohaterki to rezolutne, pełne animuszu i werwy postaci, a opowieść o samotnej dziewczynce, która znajduje przyjaciółki wśród wróżek, wzruszy nie tylko dzieci, ale i dorosłych." - tak o filmie oraz o dubbingu mówi Tamara Arciuch, użyczająca swego głosu wróżce o imieniu Różyczka.
Film "Dzwoneczek i uczynne wróżki" w kinach od 23 lipca.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

13 lipca - Jarosław Boberek polskim Jackie Chanem

Jarosław Boberek polskim Jackie Chanem

Moda na przeróbki starych filmów lubi wracać po pewnym czasie. Tym razem wzięto pod lupę film "Karate Kid". Po ponad ćwierć wieku od czasu filmu z Ralph Macchio amerykanie wzięli się za jego remake. Mało tego - polscy dystrybutor doszedł do wniosku że trzeba wypuścić ten film w polskiej wersji językowej i przygotowano do tego filmu dubbing.
I uderzono z grubej rury. Przygotowaniem dialogów zajął się Bartek Wierzbięta a panu Hanowi (grającego przez Jackie Chana) użyczył swemu głosu Jarosław Boberek. Nad całością czuwać będzie reżyser Anna Apostolakis.
Film "Karate Kid" w kinach już od 24 września.

12 lipca - Podróżniczka i pisarka u Antoniego Banderasa

Podróżniczka i pisarka u Antoniego Banderasa

Do Mariusza Pudzianowskiego, Jerzego Kryszaka, Julii Kamińskiej, Marcina Hycnara i całego rozbrykanego towarzystwa pod okiem słynnego Antonio Banderasa.
Beata Pawlikowska - podróżniczka, pisarka i prezenterka radiowa - zadebiutuje w dubbingu. W filmie Banderasa "Ryś i spółka czyli zwierzaki kontraatakują", swego głosu użyczyła Eli, sympatycznej weterynarz starającej się ocalić pechowego rysia Ryszarda i jego przyjaciół przed knowaniami Warczaka (Artur Dziurman) - myśliwego o charakterze czarnym, jak smoła.
Premiera filmu w kinach już 30 lipca. fot. Marek Ulatowski / MWMedia
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

10 lipca - Cezary Pazura w najnowszym Shreku

Cezary Pazura w najnowszym Shreku

"Jestem fanem przygód Shreka od jego pierwszej części. Cieszę się, że w tej czwartej mogłem mieć także swój wkład w tworzenie polskiej wersji językowej - mówi Cezary Pazura. - Rumpelicki nie jest do końca pozytywnym bohaterem i wprowadzi wiele zamieszania w życie Shreka, ale dzięki temu będzie bardzo zabawnie. Przy pracy w dubbingu cały czas trzeba pamiętać, aby nie poddać się monotonii. Jest to o tyle trudne, że osoba, która użycza głosu jest zamknięta sama w pomieszczeniu, a przed oczami ma tekst i ekran monitora, ale przy Shreku nie można się nudzić". - tak mówi o swojej postaci, czerwonowłosego mikrusa imieniem Rumpelstiltskin, Cezary Pazura, który użyczył jej swego głosu w najnowszym filmie przygód o ogrze "Shrek 4ever".
Shrek 4ever już w kinach.
ZOBACZ SPOT TELEWIZYJNY

8 lipca - Kret i Kryszak jako prawdziwi zawodowcy

Kret i Kryszak jako prawdziwi zawodowcy

30 lipca na ekrany kin trafi najśmieszniej naRYŚowana komedia wakacji RYŚ I SPÓŁKA.
W obsadzie polskiej wersji językowej RYSIA I SPÓŁKI - obok Mariusza Pudzianowskiego, Marcina Hycnara ("Disco Robaczki", "Kung Fu Panda"), Julii Kamińskiej ("Jak wytresować smoka") i Artura Dziurmana ("Harry Potter i Insygnia Śmierci") - pojawią się: JERZY KRYSZAK ("Odlot", "Ratatuj") oraz debiutujący w dubbingu dziennikarz-podróżnik JAROSŁAW KRET, który zagra Krecika, agenta specjalnego wśród futrzaków, pseudonim operacyjny "Wkręcik", który działa głównie w podziemiu. W życiu i ryciu pracowity i nieustępliwy, zawsze się do czegoś dokopie. W obronie rodziny niestraszne mu nawet misje niemożliwe. Jego hobby to stare, czeskie kreskówki.
JERZY KRYSZAK użyczy głosu Leonowi Kameleonowi, który jest prawdziwym transformerem świata zwierzaków. Natura obdarzyła go długim językiem i zielony gaduła nieustannie chlapie nim na prawo i lewo. Choć wciąga muchy, zacina mu się czasem kamuflaż, a przyjaciele uważają go za ciamajdę, kiedy przyjdzie czas próby, Leon okaże się prawdziwym zawodowcem.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

5 lipca - Nowa walka Pudziana już 30 lipca

Nowa walka pudziana już 30 lipca

MARIUSZ PUDZIANOWSKI, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej RYś I SPÓŁKA, która wejdzie na ekrany kin 30 lipca.
PUDZIAN użyczy głosu Dużemu - poczciwemu osiłkowi na usługach myśliwego Warczaka (Artur Dziurman). U Dużego wielka siła idzie w parze z wielkim talentem do psucia wszystkich pomysłów bossa, co prowadzi do serii zabawnych perturbacji.
Wyprodukowana przez Antonio Banderasa komedia RYś i SPÓŁKA to przygodowa opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie (Marcin Hycnar), który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt - Warczakowi i udowodnić światu, że wszystkie Ryśki to fajne futrzaki!
Już 30 lipca wszyscy przekonają się, czy Dominator - najsilniejszy człowiek świata - zdominuje też branżę dubbingową. Pudzian już teraz ostrzega Ryśka, że tanio skóry nie sprzeda!
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

4 lipca - Alicja w krainie czarów na Blu-ray i DVD

Alicja w krainie czarów na Blu-ray i DVD

Alicja w Krainie Czarów w reżyserii Tina Burtona, absolutny kinowy hit bijący rekordy popularności na całym świecie, dostępny jest już w high-definition na Blu-ray oraz DVD.
Film został wydany w dwóch edycjach. Pierwsza z nich to płyta DVD, zawierająca film, oraz materiały bonusowe. Druga to wydanie Blu-ray, która umożliwi widzom obejrzenie tej jednej z najbardziej uwielbianych opowieści wszech czasów w nieskazitelnej, najwyższej jakości obrazu (tryb rozdzielczości 1080p) i dźwięku (Dolby Digital 5.1 HD surround).
Obie wersje filmu zawierają trzy dodatki specjalne, które pozwolą widzom zajrzeć głębiej do słynnej „króliczej nory" - odkryć tajemnice Krainy Czarów i jej najważniejszych mieszkańców, oraz dowiedzieć się więcej na temat kulisów powstawania filmu. Dzięki ekskluzywnym materiałom, fani zgłębią sekrety świata Szalonego Kapelusznika i transformacji Johnny'ego Deppa. Będą również mogli poznać wizję Tima Burtona dotyczącą filmu i jego bohaterów, a także przekonać się, jakie efekty specjalne wykorzystano, by Alicja kurczyła się i rosła. Dowiedzą się jak powstawały projekty kostiumów oraz muzyka, i jak wyglądała praca kaskaderów podczas kręcenia niektórych scen.
Film jest już w sprzedaży, w cenie 54,99 zł za DVD i 99,99 zł Blu-ray.
ZOBACZ SPOT ALICJI NA DVD I BLU-RAY

2 lipca - Julia Kamińska w filmie Antonio Banderasa

Julia Kamińska w filmie Antonio Banderasa

Wszystko za sprawą wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii animowanej Ryś i Spółka, która 30 lipca trafi na ekrany naszych kin.
Julia Kamińska, laureatka ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", użyczy głosu Rysi Krysi - ukochanej Rysia Ryszarda (Marcin Hycnar). Rysia Krysia to waleczne serce w pięknym futrze. Rysiek zabujał się w niej po chwościki na końcach uszu już od pierwszego zamiauczenia. Odważna, nieźle sobie radzi w tańcu, do tego nie-brzydUla. Oto profil rasowej pożeraczki rysich serc.
Ryś i Spółka to opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie, który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt - myśliwemu Warczakowi i ukażą światu nowego króla dżungli! (fot. AKPA)
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com