Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

25 maja - Chudy i Buzz w Polsce na dzień dziecka

Chudy i Buzz w Polsce na dzień dziecka

Dzień Dziecka, a właściwie cały "weekend dziecka" będzie niezwykłą okazją, by spotkać się z głównymi bohaterami trzech filmów z prawdziwie kultowego cyklu "Toy Story".
Buzz i Chudy przyjadą do Polski po raz pierwszy, prosto z Hollywood. Ich tournee po naszym kraju obejmie cztery miasta: Wrocław, Łódź, Warszawę i Kraków, a wizycie gwiazd ze studia Disney/Pixar towarzyszyć będą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
Pierwszym punktem na trasie będzie EMPIK Renoma we Wrocławiu (piątek, 28 maja, początek imprezy o godz. 11.OO). Dzień później, w sobotę 29 maja, postaci odwiedzą Manufakturę w Łodzi (start o 11.00). Niedziela 30 maja to z kolei dzień dla dzieci z Warszawy - bohaterowie "Toy Story" czekać będą na nie w EMPIK-u Junior, także od godz. 11.00. I wreszcie wtorek, 1 czerwca, to czas na spotkania w Krakowie, w Bonarka City Center, również od godz. 11.00. W każdym mieście imprezy trwać będą aż do godzin popołudniowych, tak aby wszystkie chętne dzieci mogły osobiście poznać Buzza i Chudego!
Film TOY STORY 3D na ekranach kin już od 18 kwietnia.

23 maja - Zbigniew Wodecki przeprasza za flirt ... z reniferem

Zbigniew Wodecki przeprasza za flirt ... z reniferem

"Disco Robaczki" goszczą na naszych ekranach już od 21 maja a tymczasem Zbigniew Wodecki (użyczający swego głosu bufonowatemu gwiazdorowi estrady o robaczywym charakterze - Edwardowi Czerwowi) opowiada o swojej przygodzie z owadami oraz przeprasza wszystkich ich wszystkich miłośników za ... flirt z reniferem. Wszystkiego dowiedziecie się ze specjalnego sprawozdania poniżej w którym to będziecie mogli zobaczyć również Wodeckiego za mikrofonem w studiu.
W filmie "Disco Robaczki" Zbigniew Wodecki zaśpiewał polską wersję przeboju "Feelings" Morrisa Alberta z 1975 roku.
ZOBACZ ZBIGNIEWA WODECKIEGO W STUDIU PODCZAS NAGRAŃ

23 maja - Tomasz "Nerwal" Karolak cierpi na klaustrofobię

Tomasz

Tomasz Karolak podczas nagrań do filmu "Disco Robaczki" (w kinach od 21 maja) zdradza kulisy realizacji polskiego dubbingu do tego filmu. Mówi w nich o swojej dubbingowej klaustrofobii i o .... pieszczotach z Jarkiem Boberkiem.
Tomasz Karolak w filmie tym wciela się w heavymetalowca Nerwala (nie mylić z Nergalem co niektóre czasopisma już to uczyniły), który skuszony perspektywą pozyskania wymarzonej gitary - zaciąga się do dyskotekowej grupy dżdżownic Wirującego Bogdana (Marcin Hycnar).
ZOBACZ ZWIERZENIA TOMKA (NERWALA) KAROLAKA

19 maja - Ania Mucha robi za niejedną muchę

Ania Mucha robi za niejedną muchę

"Cześć ! Nazywamy się plujki. Raz, dwa, trzy, cztery."
"Grałam czwórkę bohaterów, trzy muchy, oczywiście i jedną blondynę - narzeczoną grubej ryby. I tak naprawdę dziwię się, że nie zagrałam roli narzeczonej głównego bohatera, która posiada niezwykłe zdolności muzyczne oraz śpiewa jak nikt inny. Ja mam wrażenie, że też śpiewam jak nikt inny." - to słowa nowej bohaterki dubbingu, którą będziemy mogli usłyszeć w filmie "Disco Robaczki" - mianowicie Ani Muchy (cóż nazwisko już samo mówi za siebie i nie było haka na robaka by grała kogoś innego) a już teraz będziecie mogli zobaczyć relację z nagrań Ani w studiu i dowiedzieć się więcej co myśli o swojej roli i dubbingu.
Film "Disco Robaczki" na ekranach kin już 21 maja.
ZOBACZ ANIĘ MUCHĘ W STUDIU

17 maja - Shrek 4 - polska obsada bez tajemnic

Shrek 4 - polska obsada bez tajemnic

9 lipca wchodzi ostatni rozdział w życiu Shreka - "Shrek Forever". Tym razem solidnie zakręcony i to w niektórych kinach będzie wyświetlany w 3D. Tymczasem w studiu Start International Polska zakończyły się nagrania do polskiej wersji językowej i znamy już nazwiska aktorów, które usłyszymy podczas trwania seansu. Zasadniczych zmian nie będzie : Zamachowski, Stuhr, Malajkat, Kunikowska, Bednarek to nazwiska które pojawiały się w poprzednich częściach. Do załogi dubbingu dojdzie również Cezary Pazura i ponownie usłyszymy Wojciecha Manna oraz Krzysztofa Maternę. Nad nagraniami czuwała reżyser Anna Apostolakis a teksty do Shreka przygotował Bartek Wierzbięta, który do spółki z Markiem Robaczewskim przygotował także teksty piosenek. Na wynik tych prac przyjdzie nam poczekać jeszcze prawie 2 miesiące kiedy to 9 lipca Shrek wejdzie do kin.

16 maja - Robaczkowo na seansie przedpremierowym

Robaczkowo na seansie przedpremierowym

"Film całkiem udany, jednak mimo iż nie lubię słuchać siebie w kinie to zrobiłem wyjątek dla mego dziecka, które chciało pójść do kina" - tak na temat filmu "Disco Robaczki" wypowiedział się Tomek Steciuk, który użyczył swego głosu robaczkowi Tytusowi. Oprócz niego na pokazie przedpremierowym pojawił się Kuba Molęda, który użyczył swego głosu śpiewającemu bohaterowi. Niestety mimo zapowiedzi, nie pojawił się w kinie reżyser polskiej wersji dubbingowej - Jarosław Boberek co pokrzyżowało nieco szyki czekającym na niego dziennikarzom.
Pokaz przedpremierowy do warszawskiego kina "Luna" zgromadził sporą ilość osób. Przed filmem odbyły się dodatkowe konkursu na najlepszego roztańczonego robaczka maluszka i robaczka seniora. Najmłodsi dostali drobne upominki zaś robaczek senior, którego imię przypomniało pozostałym starszym obecnym w kinie pewną dżdżownicę z serialu "Pszczółka Maja" (chodzi o Magdę) otrzymała bilet na koncert Agnieszki Chylińskiej - serdecznie gratulujemy.
Film ogólnie się podobał publiczności jednakże zgodziliśmy się po seansie z Tomkiem Steciukiem iż kino to nie jest przystosowane do emisji filmów jeśli chodzi o akustykę. Niektóre teksty piosenki lub dialogi nie trafiały do widza gdyż nagłośnienie nie było najlepsze.
Podziękowania dla dystrybutora filmu "Kino świat" za zaproszenie na pokaz.>

14 maja - Barbie Arciuch oraz Ken Kasprzykowski w Toy Story 3

Barbie Arciuch oraz Ken Kasprzykowski w Toy Story 3

Na co dzień są ze sobą razem, nawet dorobili się potomka. Toteż przewrotnym pomysłem Grzegorza Pawlaka, reżysera polskiej wersji językowej najnowszego filmu ze studia Disney / Pixar "Toy Story 3" było to by w jednych z dwóch bohaterów a mianowicie Barbie i jej partnera Kena obsadzić głosowo Tamarę Arciuch oraz Bartka Kasprzykowskiego. Partnerować im będzie Andrzej Grabowski jako Misiek Tuliś, pozostała obsada aktorów pozostała bez zmian. Zmienił się jedynie reżyser oraz dialogista (dialogi napisał Jan Wecsile). Od czasu premiery drugiej części minęło już 11 lat i większość widzów , która oglądała go jako dzieci jest już dorosła (tak samo jak bohater filmu Andy), jednak widzę po wpisach na różnych forach iż była to bajka ich dzieciństwa i z chęcią się wybiorą na kolejną część przygód Chudego i Buzza.
Czy trzecia część podbije serca widzów i czy warto było na nią czekać aż 11 lat od premiery drugiej części ? O tym przekonamy się już 18 czerwca kiedy to film wejdzie na ekrany kin. Ciekawostką jest to iż premiera amerykańskiej wersji jest też w tym samym dniu co polskiej.
ZOBACZ ZWIASTUN

13 maja - Agnieszka Chylińska w klubie disco (robaczki)

Agnieszka Chylińska w klubie disco (robaczki)

Agnieszki Chylińskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Czasem możemy ją spotkać na koncertach, czasem obejrzeć w roli jurora a także posłuchać w dubbingowanych filmach. Po swojej roli w filmie "7 krasnoludków : Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza" w którym użyczyła swego głosu Złej Królowej Agnieszka Chylińska postanowiła nas zaskoczyć i zaśpiewać piosenkę. Tym razem zeszła do undergroundu by razem z kapelą robaczkową "Disco Robaczki" we wcieleniu Gochy (dubbingowanej przez Basię Kałużną) zaśpiewać nam piosenkę "I WILL SURVIVE". Czy tym razem fani Chylińskiej będą usatysfakcjonowani jej wersją tej robaczkowej piosenki ? O tym nam przyjdzie się dowiedzieć 21 maja kiedy to film "Disco Robaczki" wchodzi na ekrany kin.
Fot. ONS
ZOBACZ TĄ PIOSENKĘ

1 maja - Zbigniew Wodecki rzuca Pszczółkę Maję dla Muchy

Zbigniew Wodecki rzuca Pszczółkę Maję dla Muchy

21 maja na ekranach kin zagoszczą roztańczone i rozśpiewane Disco Robaczki - animowana komedia przygodowa w rytmie disco. Na planie Disco Robaczków spotkali się Zbigniew Wodecki i Anna Mucha. W Disco Robaczkach Zbigniew Wodecki, który pokoleniom Polaków kojarzy się z nieśmiertelnym pszczelim przebojem dobranockowym, wcielił się z humorem i swadą w owadziego gwiazdora estrady Edwarda Czerwia, flirtującego z Muszką
(w tej roli Anna Mucha) - wokalistką zespołu... Mucha. W Disco Robaczkach Zbigniew Wodecki zaśpiewa brawurowo "Feelings" Morrisa Alberta, zaś Anna Mucha zaskoczy wszystkich muszą improwizacją wokalną ("Bzzzz").
Wśród wykonawców klasycznych przebojów disco w nowych wersjach znaleźli się też, między innymi: Kuba Molęda ("Blame it on the Boogie" z repertuaru The Jackson Five oraz "Play That Funky Music" - w duecie z Olgą Szomańską), Magda Tul ("Yes Sir, I Can Boogie"), laureatka "Fabryki Gwiazd" Martyna Melosik (w duecie z siostrą Dagmarą - "C'est Chic"), finalista "Fabryki Gwiazd" Mateusz Krautwurst ("Disco Inferno").
ZOBACZ POLSKI TEASER

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com