Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

30 października - Zaplątana Julia Kamińska

Zaplątana Julia Kamińska

26 listopada na ekrany kin wchodzi film, w polskiej wersji językowej oczywiście, "Zaplątani". W jednej z głównych ról - a mianowicie Roszpunki - usłyszymy Julię Kamińską, która tak mówi o swojej postaci : "Romantyzm tej historii polega na tym, że Roszpunka, która całe życie spędziła uwięziona w wieży i nie miała możliwości spotkania kogokolwiek, prócz kameleona Pascala i swojej macochy, poznaje Flynna, który jest złodziejem, oszustem i kompletnie nie nadaje się na męża. Po jakimś czasie okazuje się, że pod skórą złodziejaszka kryje się bardzo fajny chłopak, w którym można się zakochać - i oni się w sobie zakochują". Julii Kamińskiej partneruje Maciej Stuhr jako zawadiacki Flynn. Ale i Roszpunka, mimo samotniczego życia, nie jest zahukaną sierotką, lecz dziewczyną pełną temperamentu. - "To jest historia o tym, że zakochujemy się w facetach, którzy mają wady" - mówi dalej aktorka. - "Cała ta historia o księżniczce uwięzionej w wieży jest potraktowana z dużym przymrużeniem oka. Roszpunka nie jest delikatną i zwiewną księżniczką, ma chwile słabości, denerwuje się, w złości rzuca włosami". Julia Kamińska przyznaje też, że jak każda mała dziewczynka, marzyła kiedyś o tym, by być księżniczką: - "Uwielbiałam "Kopciuszka", choć tak naprawdę najbardziej chyba lubiłam "Piotrusia Pana", a tam nie było księżniczki. W tej bajce nie ma idealnego księcia, rumak zachowuje się bardziej jak pies, a księżniczka jest zdeterminowana. Lecz przez to także bardziej prawdziwa".
Warto jednak wspomnieć iż trwa montaż teledysku promującego film "Zaplątani" w którym wystąpi i zaśpiewa właśnie Julia Kamińska. Muzykę do niego skomponował Alan Menken a polskie słowa napisał Michał Wojnarowski.
ZOBACZ ZWIASTUN FILMOWY

22 października - Harry Potter i polski zwiastun

Harry Potter i polski zwiastun

Zostałem poinformowany przez Warner'a iż polski zwiastun do najnowszej - dwuczęściowej - części Harryego Pottera (Harry Potter i insygnia śmierci) powinien pojawić się lada moment w sieci (informacja pochodzi z 20 października). Najpierw będzie on dostępny na stronie filmowej www.harrypotter-insygniasmierci.pl
Premiera pierwszej z dwóch części zamykających trylogię przygód słynnego czarodzieja odbędzie się już 19 listopada. O obsadzie jeszcze mi nic nie wiadomo ale nie spodziewałbym się mocnych zmian.

19 października - Kot zagra mysz

Kot zagra mysz

Tej jesieni Stefan Malutki, nieustraszony poszukiwacz zaginionych mleczaków, powróci w nowej misji, która pokaże, że nie takie z niego małe miki i zawiedzie go na wszystkie kontynenty naszego globu! Gdy perfidny rekin show-biznesu Don Podlov uwięzi dzielnego gryzonia i przejmie prezenty, na które czekają dzieci na całym świecie, na pomoc Stefanowi ruszy niezawodna ekipa jego mysich agentów: rozśpiewany Stachu - król estradowego obciachu, rezolutna Mariola, której talenty są wieczne, filigranowy Bratek - spec od myszkowania oraz piękna Lola - roztańczona Myszsz Świata 2010.
10 listopada do kin wejdzie kolejny film w polskiej językowej "Mysi Agenci". Za dubbing odpowiada Studio PRL - które przygotowało wcześniej polskie wersje do Disco Robaczków oraz Renifera Niko ratującego święta. Główny bohater - Stefan Malutki - przemówi głosem Tomasz Kota. Więcej szczegółów nt pozostałej obsady już wkrótce.
Fot. Agencja ZOOM
ZOBACZ ZWIASTUN FILMOWY

9 października - Zaplątani coraz bliżej

Zaplątani coraz bliżej

W sieci pojawił się już drugi zwiastun filmu Disney'a "Zaplątani" w polskiej wersji językowej. Film ten jest jeszcze w trakcie nagrań (chociaż główne role już zostały nagrane) a usłyszymy w nim Julię Kamińską i Kasię Popowską (głos Roszpunki mówionej i śpiewanej) oraz Maćka Stuhra (Raider Flynn) a także Danutę Stenkę w roli Gertrudy. Nad całością czuwa reżyser - Wojtek Paszkowski, który wyreżyserował dla nas takie filmy jak "Żółwik Sammy" oraz "Alicja w Krainie czarów".
Premiera filmu "Zaplątani" w kinach już 25 listopada.
ZOBACZ DRUGI ZWIASTUN FILMOWY

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com