Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

28 lipca - Dubbingowy Box Office

Dubbingowy Box Office

Tego chyba jeszcze nie było w ostatnim Box Office aż cztery filmy w polskiej wersji językowej uplasowały się w pierwszej dziesiątce jeśli chodzi o oglądalność z czego trzy z nich ZAJMUJĄ PIERWSZE MIEJSCA. Pierwsze miejsce bezsprzecznie dzierży od 15 lipca film Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" którego do tej pory obejrzało 767 tysięcy widzów. Już tylko chyba dni dzielą nas od milionowego widza. Drugie miejsce dzielnie dzierżą "Auta 2", które musiały ulec czarodziejskiej mocy Pottera ale od 29 czerwca zdążyły przyciągnąć do kin 803 tysiące widzów. Sławną trójkę zamyka debiutujący na ekranach "Pan Popper i jego pingwiny" który przyciągnął do kin prawie 42 tysiące widzów.
Cały Box Office zamyka na dziesiątym miejscu "Kung Fu Panda 2", która chyba zdążyła zaliczyć wszystkie miejsca, jednak po 9 tygodniach wyświetlania film ten obejrzało 642 tysięcy widzów

20 lipca - Poznajcie szóstkę pingwinów

Poznajcie szóstkę pingwinów

Pingwiny - ptaki z rzędu nielotów najliczniej zajmujące obszar Antarktydy. Pan Popper to męski osobnik z gatunku homo sapiens, który jest majętnym agentem nieruchomości mieszkający na Manhattanie. Pewnego dnia Pan Popper staje oko w oko z pingwinami, które wywrócą jego życie do góry nogami.
Imperial-Cinepix ma zaszczyt zaprosić na film w polskiej wersji językowej "Pan Popper i jego pingwiny", którego premiera odbędzie się 22 lipca. Polską wersję językową przygotowano w studiu filmowym Maafilm w Budapeszcie a nad jego całością czuwała reżyser Miriam Aleksandrowicz.
A ZATEM POZNAJMY ZATEM SYMPATYCZNĄ SZÓSTKĘ

19 lipca - Auta uległy Harremu Potterowi

Auta uległy Harremu Potterowi

Harry Potter nie dał za wygraną. Film "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" wszedł na ekrany kin i z miejsca podbił cały Box Office. Widzowie - a szczególnie - sympatycy przygód czarodzieja nie dali się prosić i tłumnie ruszyli do kin. Zwłaszcza premiery po północy były imponujące kiedy większość z nich poprzebierała się za ulubione postacie z filmu.
Wracając do notowań to bilety w weekendzie na ostatnią część przygód Harrego Pottera sprzedały się w kwocie 7 milionów, 754 tysięcy, 589 złotych (o prawie 700 tysięcy złotych więcej niż sprzedaż biletów na pierwszą część insygniów śmierci).
Drugą pozycję silnie okupują "Auta 2", które po dwóch tygodniach królowania musiały ustąpić czarodziejowi jednak film ten do tej pory obejrzało ponad 700 tysięcy widzów.
To jest i będzie gorące lato - lato pod znakiem Harrego Pottera.

14 lipca - Finalny Harry Potter - obsada bez zmian

Finalny Harry Potter - obsada bez zmian

Piątek, 15 lipca chyba będzie wyłącznie należeć do Harrego Pottera, który w filmie "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zamyka pewną epokę w kinie. Jednak fani się nie martwią, mimo iż autorka powieści o przygodach słynnego czarodzieja powiedziała, że jest to definitywny koniec (a może powstanie jakiś prequel ?) to fani powiedzieli że i tak będą czytać (oglądać) o przygodach Pottera od początku.
Film oczywiście na ekrany kin wchodzi z polską wersją językową (bez obawy - z napisami też będzie). W obsadzie jak dotąd nic się nie zmieniło i jak zajrzycie do listy aktorów użyczających swego głosu zauważycie że liczą się tylko cztery, główne postacie a reszta (a jest tych nazwisk sporo - oj sporo - to zapewne drugoplanowe role). I chyba raczej ci co na bieżąco śledzili przygody czarodzieja nie będą mieli problemów z rozstrzygnięciem kto mówi czyim głosem.
Warto dodać, że film ten w samych Stanach zarobił na PRZEDSPRZEDAŻY biletów tylko 32 miliony dolarów i w premierowy weekend będzie pokazywany w 4375 amerykańskich kinach. My zaś będziemy lepsi bowiem to my (jak zwykle zresztą) pierwszy obejrzymy ten film :)

11 lipca - Nowe studio dubbingowe w Warszawie

Nowe studio dubbingowe w Warszawie

W Warszawie powstało nowe studio dubbingowe. "Film Factory Studio" zaczyna dopiero raczkować ale myślę że Beata Kawka, która jest jego właścicielem oraz jej zgrana ekipa z którą pracuje od kilku dobrych lat postarają się byśmy pamiętali o nich. Jak sama Beata napisała na stronie internetowej studia (www.filmfactorystudio.pl) słowem wstępu "... Głęboko wierzymy, że nasza pasja i dobra energia wewnętrzna przenosi się się na jakość realizowanych przez nas projektów na firmy z którymi współpracujemy i przede wszystkim na ludzi, którzy na swojej drodze natkną się na Film Factory Studio".
Warto podkreślić, że studio to od września będzie realizować weekendowe kursy dla dzieci i młodzieży. O szczegółach poinformuję już wkrótce.
Pani Beacie Kawce życzę z całego serca udanego startu i zleceń dużego formatu.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com