Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

18 maja - Edyta Bartosiewicz wita w świecie Kubusia Puchatka

Edyta Bartosiewicz wita w świecie Kubusia Puchatka

Nowa piosenka Edyta Bartosiewicz uświetni ścieżkę muzyczną filmu "Kubuś i przyjaciele". Na potrzeby animacji o przygodach Kubusia Puchatka wokalistka przygotowała utwór "Witaj w moim świecie".
To pierwsza piosenka z filmu Disneya napisana przez polskiego artystę. To także pierwszy od dziewięciu lat solowy singel artystki.
Cała historia rozgrywa się w ciągu jednego dnia. Kubuś budzi się potwornie wygłodniały, a tak się składa, że w domu nie ma już ani kapki miodu. Postanawia zatem zaspokoić apetyt gdzie indziej, ale jego poszukiwania wciąż przerywają nowe perypetie, począwszy od konkursu na nowy ogon dla Kłapouchego.
Film "Kubuś i przyjaciele" wchodzi na ekrany naszych kin już 29 lipca.
ZOBACZ TELEDYSK

11 maja - Ania Dereszowska o filmie Delfin Plum

Ania Dereszowska o filmie Delfin Plum

"Postać, której użyczam głosu to postać uduchowiona, spokojna, wcielenie oceanu. Najtrudniejsze było jest wyzbycie się emocji a ja jestem osobą dosyć emocjonalną i trudno było mi sie odciąć od emocji i głównego bohatera filmu czyli delfina Pluma." - tak o swojej postaci i o pracy nad dubbingiem mówi Ania Dereszowska, która użyczyła w filmie Delfin Plum głosu Oceanii. "Cieszę się, że powstają takie bajki, które niosą przesłanie i takie właśnie bajki staram się pokazywać swojej córce".
Ania Dereszowska prócz użyczenia swojego głosu zaśpiewała w filmie także piosenkę. Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmiku w którym aktorka opowiada o swojej roli a także śpiewa piosenkę.
Film "Delfin Plum" wchodzi na ekrany naszych kin już 20 maja.
ZOBACZ ANIĘ DERESZOWSKĄ W STUDIU

9 maja - Znamy szczegółową obsadę filmu Auta 2

Znamy szczegółową obsadę filmu Auta 2

Znamy już szczegółową obsadę nowej odsłony przygód Zygzaka McQueen'a w filmie "Auta 2". Główni bohaterowie będą grani przez tych samych aktorów czyli usłyszymy Piotra Adamczyka, Witolda Pyrkosza, Dorotę Segdę, Jerzego Kryszaka, Artura Barcisia. Pojawią się też nowi bohaterowie a wraz z nimi nowe głosy a będą to Agnieszka Dygant, Piotr Fronczewski, Paweł Wawrzecki, Jan Peszek, Mirosław Zbrojewicz i wiele, wiele innych mniej lub bardziej ciekawych głosów.
Auta 2 to film w którym Zygzak McQueen, dowiaduje się, że niedługo mają odbyć się zawody "World Grand Prix". Postanawia wziąć udział w konkursie. Podczas zawodów zostaje wplątany w aferę szpiegowską. Agent Szon McMyszyn prosi o pomoc McQueena i Złomka. W czasie lotu z tajnym agentem samolot zostaje poważnie uszkodzony i musi awaryjnie lądować na wyspie Baj Broom Broom.
Premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca. Zapowiadają się gorące wakacje.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

5 maja - Robert Więckiewicz będzie grubą rybš

Robert Więckiewicz będzie grubą rybš

20 maja na ekranach kin pojawi animacja "Delfin Plum", w której Robert Więckiewicz przemówi głosem Rekina "Szamy". Uzębiony koneser sushi i frutti di mare nie ukrywa, źe uwielbia wyskoczyć z kolegami na rybki. Jednak pozory mylą. Pod chropawą skórą grubej ryby bije serce akwariowego skalara. Szama wręcz uwielbia pogaduszki, a źe jest dobrze wychowany i nigdy nie mówi z pełnymi szczękami - wszystkie stworzenia małe i duźe mają szansę go zagadać, zanim on sam zacznie... zajadać.
W filmie usłyszymy takźe innych znanych i lubianych polskich aktorów: Jerzego Kryszaka który uźyczył głosu kalmarowi Macusiowi, Marcina Hycnara który wystapił jako tytułowy Delfin Plum oraz Annę Dereszowską - Oceanię, która specjalnie do filmu wykonała takźe piosenkę z tekstem Marka Robaczewskiego ("Madagaskar", "Disco Robaczki").
Autorem polskiej wersji językowej jest Kuba Wecsile, jeden z najlepszych polskich dialogistów ("Iniemamocni", "Auta", "Disco Robaczki"). Za realizację odpowiadają pozostali współtwórcy sukcesu "Disco Robaczków" - Studio PRL oraz Jarosław Boberek, czołowa postać polskiego dubbingu (wyłączność na podkładanie głosu postaci Kaczor Donalda w polskich wersjach językowych, znany m.in. z roli Króla Juliana w "Madagaskarze" oraz głosu Serca w kampanii reklamowej TP), który tym razem wystąpił w roli reźysera.

1 maja - Dubbingowo w Maju

Dubbingowo w Maju

Zapowiada się gorący maj ...
Tak, tak gorący, jeśli chodzi o tytuły dubbingowanych filmów, które wchodzą na ekrany naszych kin i na płyty DVD oraz Blu-Ray. Zacznijmy jednak od kina ... Maj to trzy premiery filmowe. Popatrzymy sobie na luźną interpretację najsłynniejszego dzieła Szekspira. "Gnomeo i Julia" to wielka miłość ale u ... skrzatów ogrodowych. Reżyser Wojtek Paszkowski serdecznie zaprasza do kin już 6 maja. Dwa tygodnie później po całym tym zgiełku będziemy mogli ochłonąć zanurzając się w ocenanach wraz reżyserem Jarosławem Boberkiem i jego "Delfinem Plumem", którego premiera w kinach rozpocznie się 20 maja. Natomiast tydzień później nastąpi bowiem wielkie bum kiedy to dzielny PO i jego POTĘŻNA PIĄTKA pojawi się w kinach w filmie "KUNG FU PANDA 2" by komuś dać potężny łomot.
Ufff ... czas nieco odpocząć od kina i przekonać się co będziemy mogli obejrzeć w zaciszu domowego ogniska.
Dystrybutorzy przygotowali w tym miesiącu pięć premier : 10 maja zawita na półki sklepowe MEGAMOCNY, tydzień później (17 maja) będziemy mogli sobie przypomnieć słynne PODRÓŻE GULIWERA. 25 maja dowiemy się jak skończyła się przygoda Artura w świecie Minimków i jego zmagania z Maltazarem bowiem ARTUR I MINIMKI : DWA ŚWIATY oraz czy przewrotna surykatka z filmu SAFARI uratuje zwierzęta przed wielką suszą. Ostatnią pozycją na DVD i Blu-ray są przygody sympatycznego MISIA YOGI, który tym razem będzie starał się uratować swój park przed chciwym Burmistrzem.
Sporo tego, prawda ? Może zwiastuny Wam co nieco przypomną. Po kolei : GNOMEO I JULIA, MEGAMOCNY, PODRÓŻE GULIWERA , ARTUR I MINIMKI : DWA ŚWIATY, SAFARI, KUNGFU PANDA 2, oraz MIŚ YOGI

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com