Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

4 października - Podwodne rewolucje z Magdą Gessler

Podwodne rewolucje z Magdą Gessler

Tej jesieni Magda Gessler udowodni wszystkim, że to właśnie ona zna najlepsze przepisy na dobrą zabawę. W zwariowanej ko-ko-komedii "Mniam!" najsłynniejsza kulinarna osobowość kraju przeprowadzi kuchenną rewolucję... pod powierzchnią oceanu. "Nie da się ukryć, że Pan, który pracował nade mną miał ciężką pracę. Bardzo mu za to dziękuję a Wam dziękuję za szansę jeszcze jednego doświadczenia, które dla mnie było wyjątkowe i bardzo mi się podobało." - Magda Gessler twierdzi, że dubbing to był dla niej kawał ciężkiego chleba chociaż nieźle się przy tym bawiła.
My zaś obecnie będziemy mogli ocenić jej debiut z jakim przyszło się jej zmierzyć już 7 października kiedy na ekrany kin wejdzie film "Mniam!".
MAGDA GESSLER O SOBIE I FILMIE

2 października - Grzegorz Drojewski o filmie Rio

Grzegorz Drojewski o filmie Rio

"Mój ptak czyli Blu czyli główny bohater tego wspaniałego filmu jest postacią inteligentną, dowcipną, rozedrganą, zdenerwowaną i cały czas napiętą, ale jakoś tako poszukującą, interesującą przez to. Dlatego dobrze mi się go grało, bo to jest taki intelektualista tak jak ja ...." - tak o swoim bohaterze papudze Blu - opowiada Grzegorz Drojewski, użyczający swojego głosu w filmie RIO.
Film ten na płytach DVD i nośnikach Blu-ray będzie do kupienia już od 4 października. Oprócz filmu będziecie mogli obejrzeć teledysk "Telling the World" w wykonaniu Taio Cruz, zobaczyć usuniętą scenę "Stoisko z Owocami" oraz obejrzeć krótkometrażówki Angry Birds Rio.
OBEJRZYJ WYPOWIEDŹ GRZEGORZA DROJEWSKIEGO

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com