Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

31 sierpień - Smerf Śmiałek ma głos

Smerf Śmiałek ma głos

Smerfy to film który od dwóch tygodni utrzymujący się w czołówce Box Office'u (obecnie na drugim miejscu). Jednym z aktorów, który użyczył swego głosu jednemu ze Smerfów - Smerfowi Śmiałkowi - jest Grzesiek Pawlak.
"To nowa postać. Nie występował we wcześniejszych "smerfastycznych" przygodach. Jest Szkotem. Odważnym, z "walecznym sercem" :-) - mówi o swojej postaci Grzesiek Pawlak - "Wiele razy podejmuje trudne decyzje. Odpowiedzialny, ale też wrażliwy. Pod nieobecność Papy czuje się w obowiązku przejąć opiekę nad "grupą". Ma facet również poczucie humoru. Kazał się wystrzelić z armaty w dziale zabawek, żeby, po długim locie i dość ryzykownym lądowaniu stwierdzić: "No to przewietrzyłem sobie kieckę" (bo przecież nosi narodowy szkocki strój - kilt :-) Krótko mówiąc - było co pograć! Mam nadzieję, że polubicie prostolinijnego, ale z wielkim sercem, szkockiego Smurfa. Zapraszam do kina i miłej zabawy!".
My również życzymy dobrej zabawy i zapraszamy do kina.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

27 sierpień - Casting u Wojtka Paszkowskiego

casting u Wojtka Paszkowskiego

Studio Artystyczne "Metro" zaprasza dzieci i młodzież, w wieku od 7 lat, na casting do grupy wokalnej i zapisy do grupy dubbingowej prowadzonej przez Wojciecha Paszkowskiego.
Przesłuchania i spotkanie odbędą się 2 września 2011r. (piątek) o godz. 17:00 w teatrze Studio Buffo przy ul. Konopnickiej 6 w Warszawie (wejście od strony hotelu Sheraton). Na przesłuchania wokalne należy przygotować jedną dowolna piosenkę w języku polskim. Mile widziane utwory z repertuaru Studio Buffo.
Wszystkim startującym portal dubbing.pl życzy udanego startu a warto bo Wojtek jest przecież ostatnio docenianym reżyserem dubbingowym (i aktorem dubbingującym również) a takie castingi są dla niego ciekawym doświadczeniem i - kto wie - może wśród uczestników znajdą się tacy, których usłyszymy w przyszłości w dubbingu.

25 sierpień - Heca z dubbingiem

Heca z dubbingiem

Zwierzęta w pewnym Zoo ujawniają, że potrafią mówić ludzkim głosem, by pomóc ulubionemu dozorcy zdobyć serce jego wybranki.
No cóż, pomysł to nie jest najlepszy więc nie wróżę mocno filmowi "Heca w ZOO" dużego zainteresowania. Faktem jest, że film ten będzie miał polską wersję językową (więcej szczegółów TUTAJ) przygotowanej przez studio Start International Polska. Pozostaje mieć nadzieję, że dubbing nie położy zbytnio filmu z niezbyt pomysłową fabułą.
Film "Heca w ZOO" na naszych kinach już od 9 września.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

22 sierpień - Powrót bohaterów Toy Story

Powrót bohaterów Toy Story

Kolejna krótkometrażówka z przygodami bohaterów filmu "Toy Story" wkrótce zagości przed emisją filmu "Muppets". Tym razem Buzz Astral zgubi się w jednej z amerykańskich restauracji. Pozna tam nowe zabawki pochodzące z zestawów z jedzeniem a tymczasem jego starzy przyjaciele organizują misję ratunkową. Reżyserią krótkometrażówki, która jest przygotowywana w SDI Studio, zajmie się Grzesiek Pawlak. Premiera Toy Story jak i Mapetów w listopadzie.

8 sierpień - Król Lew powraca w 3D

Król Lew powraca w 3D

Jeden z najbardziej ukochanych przez dzieci animowanych filmów Disneya - "Król Lew", powraca. To nie tylko wspaniała historia i niezapomniane postacie, lecz również nagrodzona dwoma Oscarami ścieżka dźwiękowa. Nagrody te przypadły Hansowi Zimmerowi za oryginalną muzykę oraz Eltonowi Johnowi i Timowi Rice'owi za piosenkę "Can You Feel The Love Tonight".
Ten klasyczny już film i prawdziwa perła w dorobku słynnej wytwórni pojawi się w polskich kinach w nowej wersji 3D pod koniec sierpnia. Kolejne pokolenie młodych widzów ma więc szansę obejrzeć arcydzieło animacji na dużym ekranie, do tego w technice trójwymiarowej. Także starsi wielbiciele filmu nie odmówią sobie zapewne przyjemności ponownego spotkania z lwem Simbą i jego przezabawnymi towarzyszami.
Serdecznie zapraszam wszystkich do kin do powrót do nie tak odległych czasów (przypomnę, że w Polsce film ten miał swoją premierę w 1994 roku).
Król Lew w kinach już od 26 sierpnia.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

2 sierpień - Pawlak jako Tygrysek ma głos

Pawlak jako Tygrysek ma głos

W tym tygodniu dalej czaruje wszystkich Potter ale jego przewaga nad innymi filmami słabnie, bo oto na drugim miejscu weekendowego Box Office'u pojawił się "Kubuś i przyjaciele", któremu do zajęcia pierwszego miejsca zabrakło 7 tysięcy osób jednakże 67 tysięcy widzów w pierwszym, premierowym tygodniu wyświetlania jak na taki film i przy takiej konkurencji robi wrażenie.
Ja jednak chciałbym zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, którego udzielił mi Grzesiek Pawlak - czyli głos Tygryska w najnowszym filmie Disney'a.
ZOBACZ WYWIAD

1 sierpień - Ania Dereszowska w mocy Szopena

Ania Dereszowska w mocy Szopena

Wkrótce w naszych kinach pojawi się polsko-chińska produkcja "Latająca maszyna 3D". Film ten jest nowym dziełem twórców "Piotrusia i wilka" w którym wykorzystano supernowoczesną animację oraz zdjęcia aktorskie.
Ścieżka dźwiękowa tego filmu to utwory Fryderyka Chopina które wykonał wybitny chiński pianista Lang Lang.
W pierwszej części filmu dwójka dzieci odnajduje niezwykły stary fortepian. Instrument zamienia się w latającą maszynę i zabiera bohaterów w pełną przygód podróż po Europie. Druga część to świat animowany 3D w którym bohaterowie mają do wykonanie misję sprowadzenia latającej machiny z powrotem do Polski.
Film ten będzie wyświetlany w kinach w polskiej wersji językowej. Jednej z postaci, londyńskiej bizneswoman Georgie swego głosu użyczy Ania Dereszowska.
Polska premiera kinowa "Latającej maszyny 3D" w kinach już od 21 października.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com