Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

27 lipca - Gwiazdy na tropie Marsupilami

Gwiazdy na tropie Marsupilami

Marsupilami to mityczne zwierzątko w polumbijskiej dżungli. "Na tropie Marsupilami" to obecnie największy tegoroczny hit dla całej rodziny, bowiem obejrzało go prawie 6 milionów widzów. Perypetie najgłupszego dziennikarza świata polacy będą śledzić już od 28 września, kiedy film ten wejdzie do naszych kin. Film - a jakże - będzie w polskiej wersji językowej - przygotowuje studio SDI pod kierunkiem reżysera Wojtka Paszkowskiego i dialogisty Tomka Robaczewskiego.
Tropem Marsupilami ruszą nasze rodzime gwiazdy a więc Katarzyna Zielińska, Jarosław Boberek, Radosław i Cezary Pazura oraz wielu innych o których napewno napiszę już wkrótce.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

25 lipca - Strażnicy twoich marzeń w kinie

Strażnicy twoich marzeń w kinie

Kto z Was w dzieciństwie nie zachwycał się przygodami Piaskowe Dziadka (ukłon tutaj kieruję w stronę 35-40 i powyżej latków), nie znał Świętego Mikołaja, Zajączka Wielkanocnego, Jacka Mroza ... teraz te wszystkie postacie będą musiały połączyć swoje siły przeciwko nowemu złu. Film "Strażnicy marzeń" jest kolejną propozycją twórców "Jak wytresować smoka", którego premiera w kinach będzie miała w pierwszy styczniowy piątek 2013 roku. Za polską wersję językową będzie odpowiedzialne studio Start International. O polskiej obsadzie niedługo napiszę.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

19 lipca - To było lepsze niż siłownia

To było lepsze niż siłownia

"Też jestem wojowniczką" – mówi Anna Mucha, która w komedii "Roman Barbarzyńca" (premiera 20 lipca) wcieliła się dzielną Ksenię, towarzyszkę przygód Czesława Mozila i filmową wybrankę Macieja Stuhra. "Maciej jest świetny i jestem szczęśliwa, że mogłam zostać dziewczyną takiego fajnego chłopaka. Nawet jeśli to tylko kreskówka."
"Ksenia to fantastyczna postać. Jej dynamika wymagała ode mnie bardzo dużo, ale w zamian dostałam prawdziwego energetycznego kopa. Mogłam się wyżyć i wywrzeszczeć. To było lepsze niż siłownia."
– żartuje Mucha, której heroina na pierwszy rzut oka wydaje się stereotypową bohaterką fantasy. Zabójcza w mieczu i urodzie wojowniczka, konsekwentnie reguluje demograficzny przyrost męskiej populacji krainy Wszechściemia.
Jednak w groźnej maszynie do zabijania kołacze romantyczne serce. Przyłącza się do Drużyny Śmieszenia, ale ma własną misję do wykonania. Zgodnie z odwieczną tradycją plemienia, poszukuje adoratora, który zdoła ją pokonać w walce i tym samym stać się godnym tytułu jej pana i władcy. Problem w tym, że uroda Kseni przyciąga rzesze kandydatów, zaś dzięki ciągłemu napływowi sparingpartnerów, sztuki walki opanowała do perfekcji. No i w efekcie wszyscy absztyfikanci padają z jej zręcznych rąk jak muchy. Wyprawa z Maciejem Stuhrem i Czesławem Mozilem pomoże jej odkryć nieśmiertelną prawdę, że potęga kryje się w tym, co najmniejsze i że... nie klata zdobi człowieka.
ZOBACZ ANIĘ MUCHĘ W STUDIU

18 lipca - Czwarta Epoka na topie

Czwarta Epoka na topie

Już drugi tydzień film "Epoka Lodowcowa 4 : Wędrówka kontynentów" utrzymuje się na pierwszym miejscu kinowego Box Office'a. Trzeba przyznać iż z nadejściem filmu nieco się nam klimat ochłodził i przyjemny chłód trzyma dalej. Czy to może oznaczać, że gdy nastaną upały Epoka spadnie z pierwszego miejsca ? Póki co Sid, Maniek, Diego oraz wiewiór rządzą w kinach do tego stopnia, że nie pozwalają się pobić Spidermanowi (który spadł z drugiego miejsca na trzeci) i myślę, że dzielny Roman Barbarzyńca (premiera kinowa już 20 lipca) nie pokona Epoki. Tymczasem malutkimi krokami zbliża się Madagaskar 3 ... (premiera 3 sierpnia). Jeśli Epoka utrzyma się przez cały lipiec to zanosi się na ciekawy pojedynek.
POZNAJ POLSKICH AKTORÓW UŻYCZAJĄCYCH GŁOSU W EPOCE LODOWCOWEJ 4

11 lipca - Byłem pasterzem - jestem Wrzaskierem

Byłem pasterzem, jestem wrzaskierem

"Od szóstego roku grałem w jasełkach, gdzie obsadzano mnie we wszystkich najważniejszych rolach. Byłem Jezuskiem, Herodem i diabłem. Jednak gdy podrosłem, rokrocznie dostawałem już tylko jedną rolę... rolę pasterza. Musiałem więc zrezygnować, bo wiedziałem, że stać mnie na więcej. Teraz, po latach, jestem Wrzaskierem w "Romanie Barbarzyńcy". To początek mojej wielkiej kariery dubbingowej." - zapewnia Czesław Mozil.
20 lipca popularnego muzyka i jurora telewizyjnego show "X Factor" usłyszymy w komedii "Roman Barbarzyńca 3D", gdzie debiutuje w dubbingu u boku Macieja Stuhra, Jacka Braciaka, Anny Muchy i Tatiany Okupnik. Czesław Mozil użyczył głosu gadatliwemu bardowi, który uległ złudzeniu, że śpiewać każdy może. Gra na lutni, bo to przyciąga uwagę płci przeciwnej i zwiększa jego szanse na wieczór pełen wspólnych treli. I choć nadal pozostaje niewinny, nie traci nadziei na epickie zaloty.
"Wrzaskier jest dość podobny do mnie. Ma brzuszek, talent wokalny i ciągle marzy, by poderwać dziewczyny grając na swojej lutni. A nie ma nic lepszego, niż poderwać przez grę na instrumencie." - żartuje Mozil - "Ja go po prostu uwielbiam. Jego ideologia, polityka i spojrzenie na świat bardzo mi się podoba i jestem przekonany, że razem piszemy historię polskiej bajki".
Wrzaskier towarzyszy Romanowi (Maciej Stuhr) w jego wyprawie, licząc na miłosną przygodę w krainie Missengardu, godną uwiecznienia w balladzie. Nie poraża bystrością intelektu, lecz umie cieszyć się życiem i niestraszne mu niebezpieczeństwa (głównie dlatego, że z reguły ich nie dostrzega). Jego umiejętności można określić jako awangardowy freestyle. Fakt, że Wrzaskier w zaskakującym przypływie pracowitości wykuł na pamięć opasłą "Wielką sagę o Kronie", uratuje skórę zarówno jemu samemu, jak i pozostałym członkom Drużyny Śmieszenia.
CZESŁAW MOZIL OPOWIADA O SWOJEJ POSTACI

6 lipca - Piszę historię polskiej bajki

Piszę historię polskiej bajki

Kiedy w jednym z odcinków "X-Factor" Czesław Mozil zdradził, że chciałby podłożyć głos do filmu animowanego, zapewne nie przeczuwał, że jego marzenie tak szybko się spełni. 20 lipca popularnego muzyka i jurora telewizyjnego show usłyszymy w komedii "Roman Barbarzyńca 3D", gdzie debiutuje w dubbingu u boku Macieja Stuhra, Jacka Braciaka, Anny Muchy i Tatiany Okupnik.
"Od małego marzyłem o tym, by zrobić dubbing do kreskówki i byłem zachwycony, gdy Kino Świat zaprosił mnie do "Romana Barbarzyńcy". Ta bajka jest świetna. Strasznie dobrze się bawiłem." – mówi Mozil, który użyczył głosu bardowi o imieniu Wrzaskier. "To początek mojej wielkiej kariery dubbingowej i jestem przekonany, że ja i Wrzaskier piszemy historię polskiej bajki. Teraz już nie będę dawał kolegom moich płyt z muzyką, ale DVD z "Romanem" i mówił – widzisz, widzisz!" - żartuje artysta.
Postać, w którą wcielił się Czesłwa to bard, który uległ złudzeniu, że śpiewać każdy może. Gra na lutni, bo to przyciąga uwagę płci przeciwnej i zwiększa jego szanse na wieczór pełen wspólnych treli. I choć nadal pozostaje niewinny, nie traci nadziei na epickie zaloty. Towarzyszy Romanowi (Maciej Stuhr) w jego wyprawie, licząc na miłosną przygodę w krainie Missengardu, godną uwiecznienia w balladzie. Nie poraża bystrością intelektu, lecz umie cieszyć się życiem i niestraszne mu niebezpieczeństwa (głównie dlatego, że z reguły ich nie dostrzega). Jego umiejętności można określić jako awangardowy freestyle. Fakt, że Wrzaskier w zaskakującym przypływie pracowitości wykuł na pamięć opasłą "Wielką sagę o Kronie", uratuje skórę zarówno jemu samemu, jak i pozostałym członkom Drużyny Śmieszenia.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com