Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

25 maja - Dereszowska czarownicą

Dereszowska czarownicą

Zimne, wyrachowane damy i złe królowe to jej specjalność. Anna Dereszowska przyznaje, że w dubbingu otrzymuje zazwyczaj role "twardych kobiet, które zawsze wiedzą czego chcą." Taką bohaterką jest również Wiedźma z Północy, której aktorka użyczyła głosu w komedii "Goryl Śnieżek w Barcelonie" (premiera 25 maja).
Uspokajamy wszystkich, którym trudno pogodzić wizerunek aktorki z obrazem czarownicy w szpiczastym kapeluszu i obowiązkowymi brodawkami na wielgachnym nosie. Tak naprawdę - oddajmy głos Ani - "Nie jest to wiedźma, ale bardzo fajna dziewczyna, która tylko przywdziewa maskę. Owszem jest czarownicą, ale bardzo młodą i atrakcyjną."
Bo kamuflaż to tylko "chłyt martetindody", skutecznie wabiący klientów, którzy przybywają, by nabyć wiedźmie mikstury. I chociaż nie można być pewnym, jakie skutki wywierają na klientach jej gabinetu osobliwości stosowane przez Czarownicę magiczne specyfiki, to na 100 procent nasza spryciara potrafi wyleczyć każdego z oszczędności. Ale nie próbujcie jej oszukać na kasę, bo zadba wtedy o bolesną nauczkę. Na przykład sprawi, że zamiast na głowie, wyleczy Wam łysinę na plecach i łokciach. "To kuta na cztery nogi babka, która ma świetną żyłkę do interesów." - stwierdza Dereszowska.
ANNA DERESZOWSKA OPOWIADA O SWOJEJ ROLI

20 maja - Kopciuszek na Dzikim Zachodzie

Kopciuszek na Dzikim Zachodzie

Wejdź w surowy świat Dzikiego Zachodu, gdzie rządzi groźna Felicity, gdzie prawo stanowią bandy małpich piratów i nikt nie może się czuć bezpiecznie. Tutaj wszystko jest inaczej... A co zgubi nasz Kopciuszek? Bo o żadnym pantofelku nie ma mowy! Czy historia ta będzie opowieścią tylko o jednej miłości?
Producenci ostatnio upodobali sobie przeróbki klasycznych bajek. Ogólny sens pozostaje ten sam - zmieniają się tylko bohaterowie jak i sceneria. Tym razem mamy Kopciuszka i to na Dzikim Zachodzie. Taki sposób zachęca dzieci do ponownego spojrzenia na bajkę ale z innej strony a i dorośli też mogą się dobrze bawić.
"Kopciuszek - inna historia" został przygotowany w polskiej wersji językowej przez Studio Start International w reżyserii Marka Robaczewskiego a tytułowemu Kopciuszkowi głosu użyczyła Julia Kołakowska.
Film jest prezentem na dzień dziecka - wchodzi do kin 1 czerwca.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

14 maja - Ponowny powrót Muppetów

Ponowny powrót Muppetów

Muppety - niedawno królowały w kinach - teraz będziemy mogli je ponownie obejrzeć, tym razem na płytach DVD i Blu-Ray.
Podczas wakacji w Los Angeles Walter – największy fan Muppetów na świecie – oraz Gary i jego dziewczyna Mary wpadają na trop diabolicznej intrygi uknutej przez chciwego Texa Richmana, który planuje zburzyć Teatr Muppetów i wykorzystać zdobyty teren pod odwierty naftowe. By powstrzymać nikczemnego milionera, przyjaciele będą musieli zjednoczyć starą ekipę i skłonić Kermita, Pannę Piggy, Misia Faziego oraz resztę paczki do powrotu na scenę.
Wersja na DVD ma oprócz filmu dodatek w postaci najdłuższej kolekcji wpadek (w historii Muppetów). Wersja Blu-Ray ze względu na swoją większą objętość zawiera tych dodatków znacznie więcej.
Warto dodać iż jedna z piosenek pochodzących z filmu "Człowiek czy Muppet" została nagrodzona Oscarem.
Muppety na DVD i Blu-Ray już od 25 maja.
ZOBACZ POLSKĄ WERSJĘ PIOSENKI NAGRODZONEJ OSCAREM

6 maja - Królikowski King Kongiem

Królikowski King Kongiem

Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela - wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo.
W pogoni za lepszym futrem Śnieżek i jego przyjaciele odwiedzą też i Polskę, w której od 25 maja będzie można obejrzeć jego przygody w filmie pt. "Goryl Śnieżek w Barcelonie". Cezary Pazura, Anna Dereszowska już odwiedzili PRL Studio gdzie użyczali swego głosu do filmu. Dołączył do nich też Paweł Królikowski, ktory w filmie tym użyczył głosu Panu Kongowi - gorylowi rozmiaru king czly XXXL. "Odtwarzałem rolę groźnego tatę goryla. Myślę, że z tego powodu będzie nieco śmiechu w domu" - mówi o swej roli Paweł. Myślę, że śmiechu będzie nie tylko w domu co i w kinach. O pozostałej obsadzie napiszę niebawem.
Film "Goryl Śnieżek w Barcelonie" już 25 maja w kinach.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com