Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

23 czerwca - Miliony na uniwersytecie

Miliony na uniwersytecie

Jeszcze niecałe dwa tygodnie musimy uzbroić się w cierpliwość (chyba że w Polsce rozpoczną się seanse przedpremierowe) do emisji prequelu "Potworów i Spółka". "Uniwersytet potworny", bo to o nim mowa, zadebiutuje w kinach 4 lipca ale już w tym tygodniu zadebiutował na rynku amerykańskim przynosząc Pixarowi, drugie najlepsze otwarcie w historii, bowiem obraz ten zarobił na otwarciu 82 miliony dolarów (pierwsze miejsce należy do Toy Story 3 - 110,3 milionów dolarów).
U nas, film ten pojawi się już w czasie wakacji a więc i kina będą przeżywać większe zainteresowanie o każdej godzinie. Jest szansa że w Polsce film ten będzie miał duże powodzenie zwłaszcza że na prequel musieliśmy czekać 12 lat. Dodatkowym atutem będą teksty Bartka Wierzbięty, które na pewno nadadzą jakiś smaczek temu filmowi. Polską wersję filmu przygotowało SDI Studio wraz z reżyserem Łukaszem Lewandowskim. Mimo, iż jedynkę przygotowowywało Studio Start International to głosy głównych bohaterów nie zmieniły się bowiem w prequelu usłyszym ponownie Pawła Sanakiewicza (jako Sullivana) oraz Wojtka Paszkowskiego (jako Mike'a Wazowskiego).
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

13 czerwca - Dubbingowi poszukiwacze przygód

Dubbingowi poszukiwacze przygód

"Kto zna, pamięta i tęskni za Indianą Jonesem, powinien wybrać się na film "Tedi i poszukiwacze Zaginionego Miasta." - przekonuje Piotr Adamczyk. Aktor użyczył głosu głównemu bohaterowi animacji, a w pracach nad polskim dubbingiem wsparli go Cezary Pazura i Małgorzata Socha. Zdumiewające perypetie bohaterów animacji "Tedi i poszukiwacze Zaginionego Miasta" sprawiły, że gwiazdy polskiej wersji dubbingowej postanowiły podzielić się wspomnieniami własnych przygód z dzieciństwa. Co łączy Piotra Adamczyka z Indianą Jonesem? Czy Małgorzata Socha ma na sumieniu zniknięcie... ludzkiej nogi? I wreszcie - co takiego wykopał w lesie Cezary Pazura, że naraził się samemu dyrektorowi szkoły? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nowy klip promujący przebojową komedię, która po podbiciu serc europejskich widzów zagości na naszych ekranach 14 czerwca.
ZOBACZ KLIP

9 czerwca - Gwiazdy na uniwersytecie

Gwiazdy na uniwersytecie

Wojtek Paszkowski, Artur Barciś, Danuta Stenka, Piotr Grabowski to tylko niektóre nazwiska aktorów, którzy przekroczyli próg uniwerstytetu. Jednak nie jest to ani uniwersytet warszawski ani też jagielloński ale "Uniwersytet Potworny" w którym to ulubieńcy filmu "Potwory i spółka" powracają w prequelu jako studenci Uniwersytetu Potwornego. Polska wersja językowa powstała w SDI Studio pod okiem reżysera Łukasza Lewandowskiego. Polskie dialogi do tego filmu wyszły spod długopisu (a może i ołówka) Bartka Wierzbięty, który mimo iż jest na stałe związany ze studiem Start International zrobił wyjątek dla innego studia. W końcu sukces "Potworów i spółka" był też po części jego dziełem.
Czy "Uniwersytet Potworny" powtórzy sukces potworów i to po 11 latach nieobecności ? Przekonamy się już 3 lipca, kiedy film wejdzie na ekrany kin.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com