Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

22 maja - Robo Braciak zapoluje na smoki

Robo Braciak zapoluje na smoki

Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowy "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" - zmierza na nasze ekrany. W polskiej wersji językowej głosem głównego bohatera przemówi Jacek Braciak, którego dubbingowy talent mogliśmy podziwiać ostatnio w produkcjach Disneya "Oz Wielki i Potężny" i "Merida Waleczna". Premiera animacji, zrealizowanej w unikatowej technice "cel-shading", została przewidziana na 6 września.
Blaszka (Jacek Braciak), najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie to łatwa misja, bo ziejąca ogniem dwugłowa poczwara zamieszkuje pieczarę na dnie starej kopalni. Na szczęście Blaszka może liczyć na pomoc przyjaciół - dzielnego smoczka i wiernego konia mechanicznego. Razem przyjdzie im stanąć do walki z potworem, ocalić piękną księżniczkę i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.
Film, sądząc po zwiastunie przypomina trochę animację z Tulisiów i jest przeznaczony wyłącznie dla małych dzieci.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

6 maja - Pakosińska to niezła torpeda

Pakosińska to niezła torpeda

Poznajcie godnych i pogodnych następców piratów z Karaibów. Za sterami okrętu "Uśpiony waleń" stanął Zbigniew Zamachowski, pod pokładem dyryguje prawdziwa torpeda - Katarzyna Pakosińska, a w kuchni uwija się Jarosław Boberek. Doborowej ekipie dubbingu "Mambo, Lula i piraci" nie straszna klątwa czarnej perły. Za nic mają szkwał, potwory i chorobę morską. Ale nie ma się co dziwić, skoro w przygodach na krańcu świata towarzyszą im Jerzy Dudek, Trent Reznor i Iron Man we własnej opancerzonej osobie. Jeśli jesteście ciekawi ich morskich opowieści, koniecznie zobaczcie korsarski klip promujący nowy filmu twórcy przebojowych "Disco Robaczków".
"Mambo, Lula i piraci" - pulsująca gorącymi hitami, rozśpiewana i roztańczona komedia dla całej rodziny trafi na nasze ekrany 10 maja.
ZOBACZ PROMUJĄCY KLIP

1 maja - Adamczyk, Pazura i Socha na tropie skarbu Inków

Adamczyk, Pazura i Socha na tropie skarbu Inków

Poznaliśmy wakacyjne plany Piotra Adamczyka! 14 czerwca polska gwiazda pójdzie w ślady Indiany Jonesa i z obowiązkowym skórzanym kapeluszem na głowie wyruszy na poszukiwanie pradawnego skarbu Inków. W archeologicznych odkryciach, pościgach, ucieczkach i walkach z wygłodniałymi mumiami wspierać go będą Cezary Pazura i piękna Małgorzata Socha. Wszystko to i jeszcze więcej w komedii "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta" - animowanym zdobywcy trzech nagród Goya (hiszpańskich odpowiedników Oscarów), który przez pięć tygodni był numerem jeden box office'u w Hiszpanii, gdzie zdeklasował hollywoodzką konkurencję w postaci oscarowej "Meridy Walecznej" studia Pixar i "Frankenweenie" Tima Burtona.
Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą "Angry Birdem" Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki. [fot. Studio 69]
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com