Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

30 września - Więckiewicz ostrzy sobie zęby na rodzinkę.pl

Więckiewicz ostrzy sobie zęby na rodzinkę.pl

Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami "Króla Lwa" i jednego z największych przebojów roku w Polsce - animacji "Zambezia", którą w naszych kinach obejrzało blisko 600 000 widzów, zapraszają na "Kumbę" - najśmieszniejsze safari wszech czasów w iście królewskiej obsadzie. W jednym z najbardziej spektakularnych krajowych dubbingów ostatnich lat prawdziwy popis aktorskiego kunsztu i talentu komediowego dają: Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Jarosław Boberek oraz najulubieńsza serialowa rodzinka Polaków - Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał.
Udział w sesji dubbingowej filmu, nawiązującego do najlepszych tradycji kina familijnego spod znaku Disneya (autorem scenariusza jest scenarzysta "Króla Lwa"), był niezapomnianą przygodą dla wszystkich gwiazd "Kumby", a widzom pozwoli odkryć swoich ulubieńców w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Głosem tytułowej zebry z ciśnieniem na wypasienie przemówił Maciej Musiał. Partnerują mu serialowi rodzice z "Rodzinki.pl" - Tomasz Karolak, jako waleczny królik, który nakicał już niejednemu drapieżnikowi oraz jak zwykle boska Małgorzata Kożuchowska, w roli wielkiej sercem i ciałem antylopy. Wspierać ich będą - Robert Więckiewicz, który odkrywa w sobie drapieżnika w roli lamparta Fango, postrachu całego Czarnego Lądu, a także temperamentna Sonia Bohosiewicz, użyczająca głosu mającej nierówno pod wełną owcy Nory, Joanna Kulig jako zalotna zebra Fifi i Jarosław Boberek, który po mistrzowsku i śpiewająco opanował styl pędziwiatra, przywdziewając pióra postrzelonego strusia Bradleya.
Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej, mało wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba. Odtrącony przez rodzinne stado, Kumba (Maciej Musiał) wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały pasy.
W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu Mama W. (Małgorzata Kożuchowska) oraz postrzelony struś Bradley (Jarosław Boberek). Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Afryki i zmierzą się z groźnym lampartem Fango (Robert Więckiewicz), który poluje na Kumbę, wierząc, że schwytanie wyjątkowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc.
KUMBA w kinach od 11 października 2013
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

15 września - Samoloty - recenzja filmu

Samoloty - recenzja filmu

Maciej Musiał, Jakub Szydłowski, Weronika Rosatti, Anna Dereszowska to tylko niektóre gwiazdy użyczające swego głosu w polskiej wersji językowej najnowszego filmu ze studia Disney / Pixar. Film, który od trzech tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu polskiego Box Office'u a teraz musiał ustąpić miejsca Riddickowi. Na seans Samolotów, wybrała się też nasza recenzentka - madzia cuperek, która przygotowała dla Was również recenzję. Oprócz swojej opinii o filmie pod względem dubbingowym poprosiła również o kilka słów o aktorach samego reżysera - Wojtka Paszkowskiego. Serdecznie zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z recenzją ... WIĘCEJ

5 września - Żak i Barciś szykują wejście smoka

Żak i Barciś szykują wejście smoka

Cezary Żak i Artur Barciś gotowi na komediowe wejście smoka! 6 września uwielbiany duet z "Rancza" błyśnie ogniem i humorem w rolach Kelwina i Celsjusza Popiołków, smoczych braci z animacji "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków". Jak przekonują aktorzy, smok to nie to samo co szampon i odżywka w jednym, więc kłopotów z tytułu wspólnego cielska raczej nie zabraknie.
"Gramy dwie głowy tego samego smoka. To znaczy głowy są różne, a reszta jest wspólna, nad czym nieco ubolewałem. Nawet zapytałem reżysera, czy nie ma opcji, by jakoś to sobie podzielić. Ja mógłbym mieć żołądek, serce, no i wątrobę, bo tę mam bardzo zdrową." - tłumaczy Żak.
Dosyć monotonny żywot na dnie starej kopalni upływa braciom Popiołek na pilnowaniu skarbów, odstraszaniu nielicznych śmiałków, którzy chcą je zdobyć oraz niekończących się kłótniach, wynikających z różnic w temperamentach obu łepetyn. Bracia Popiołek uwielbiają straszyć intruzów i snuć wizję ich popielenia, palenia, grilowania i pieczenia na ruszcie, jednak tak naprawdę ich gadatliwe paszcze przyczepione są do tułowia kryjącego dobre serce i nikomu poczciwa dwugłowa poczwara krzywdy nie zrobi.
ZOBACZ CO MAJĄ DO POWIEDZENIA CEZARY ŻAK I ARTUR BARCIŚ

3 września - Czubaszek, Ibisz, Hycnar są za Ryśkiem

Czubaszek, Ibisz, Hycnar są za Ryśkiem

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ale ten, który zadebiutuje w kinach jest wyjątkowy. "Rysiek Lwie Serce" to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Film ten zadebiutuje w naszych kinach 15 listopada jednak już zaczynają się nagrania do niego w studiu Start International. Reżyserem polskiej wersji językowej została Anna Apostolakis-Gluzińska, dialogi do filmy napisał Marcin Bartkiewicz. Głosu tytułowemu Ryśkowi w polskiej wersji językowej użyczy Marcin Hycnar. Oprócz niego usłyszymy m.in. Katarzynę Kwiatkowską, dawno nie występującego w dubbingu Krzysztofa Ibisza oraz ... Marię Czubaszek dla której będzie to debiut w dubbingu a która użyczyła głosu babci.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

2 wrzeœnia - Fraszyńska wybrała blaszane serce Braciaka

Fraszyńska wybrała blaszane serce Braciaka

Po paśmie sukcesów w Europie, przebojowy "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" zmierza na nasze ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, a wybranką jego blaszanego serca została Jolanta Fraszyńska, mająca na koncie role disnejowskiej "Mulan" i rozbrykanej Wandelopy von Cuks z "Ralpha Demolki".
Zanim jednak obejrzymy przygody Blaszki na ekranach naszych kin zachęcam Was do obejrzenia klipu w którym to Jacek Braciak oraz Jolanta Fraszyńska opowiadają o filmie, swoich bohaterach i o swoich zabawach w dzieciństwie (Braciak).
W tej bajce każdy znajdzie coś dla siebie. Dziewczynki w mig zaprzyjaźnią się z uroczą księżniczką Bo, a lubiący majsterkowanie chłopcy po seansie od razu będą chcieli przenieść się do królestwa Zardzezii - przekonują Fraszyńska i Braciak. I nie sposób odmówić im racji.
Film ten zagości na naszych ekranach już 6 września - oczywiście w polskiej wersji językowej.
ZOBACZ KLIP Z JACKIEM BRACIAKIEM I JOLANTĄ FRASZYŃSKĄ

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com