Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

23 czerwca - Gang wiewióra przedpremierowo

Gang wiewióra przedpremierowo Mega-komediowa, przygodowa i przede wszystkim na maksa przebojowa animacja podbiła serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Fama o sukcesie bajki "Gang wiewióra" dotarła również do Polski.
W związku z tak dużym zainteresowaniem Monolith Films, który jest dystrybutorem filmu, zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się w dniach 27-29 czerwca zapraszamy w następujących miastach:
Bełchatów, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Katowice, Kędzierzyn Koźle, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Opole, Oświęcim, Piła, Piotrków, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Siedlce, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Tczew, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zabrze.
Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku WIEWIÓRA - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.
Oficjalna premiera w kinach już 4 lipca.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com