Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

7 lipca - Małe rozrabiaki czyli Wakacje Mikołajka

Małe rozrabiaki czyli wakacje Mikołajka Wczoraj przyszedł nowy nauczyciel gimnastyki.
- Nazywam się Hektor Duval - powiedział - a wy ?
- My nie - odpowiedział Fabrycy i to nas okropnie rozśmieszyło ....
Tym fragmentem książki "Wakacje Mikołajka" rozpoczynam ten news. Sądzę że niektórych z Was ucieszy fakt iż w sierpniu będziemy mogli się spotkać ponownie z Mikołajkiem. Tym razem bedą to "Wakacje Mikołajka" - długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób!
Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko pozna nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest... miejscowy, Fortunat - łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także niespecjalnie lubiany przez kolegów przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak, gdy do grona małych rozrabiaków dołączy pierwsza dziewczynka - małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości - Ludeczce, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę do opuszczenia kurortu. Zanim sprawa znajdzie swój finał, pośród plaż, hotelów i lasów nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których już nigdy nie zapomną.
Premiera filmu "Wakacje Mikołajka" jest planowana - o ironio - na koniec wakacji czyli na 22 sierpnia.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

6 lipca - Zlot bajek czyli siedmiu krasnoludków

Zlot bajek czyli siedmiu krasnoludków Siedmiu krasnoludków, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Wilk i Czerwony Kapturek, Kot w butach i wiele innych postaci z najbardziej znanych bajek pojawi się w polskich kinach już 12 września. Wszystko to w przygodowo-komediowej animacji "Siedmiu krasnoludków i Śpiąca Królewna".
Produkcja ta nie jest bowiem zwyczajną ekranizacją popularnej bajki o sympatycznych krasnalach. Twórcy filmu postanowili pójść o krok dalej. Zaprosili do swojej produkcji znane wszystkim postaci z najpopularniejszych bajek. Obok siedmiu krasnoludków, którzy są głównymi bohaterami tej przygodowej animacji, na wielkim ekranie zobaczymy również ich nieodłączną towarzyszkę - Królewnę Śnieżkę.
Młoda spadkobierczyni tronu idzie za przykładem najbardziej rozpoznawalnych celebrytów i obowiązkowo pojawia się na każdym czerwonym dywanie, który zostanie rozwinięty w okolicy. Jej wielką przyjaciółką jest Śpiąca Królewna, na którą czyha Zła Czarownica z przenośnym wrzecionem schowanym w zanadrzu. Widzowie będą mieli również okazję poznać osławionego Kota w butach, który niestety przybrał lekko na wadze od zbyt dużej ilości ciasteczek i pełnotłustego mleka. Nie zabraknie także "nie takiego złego" Wilka i jego bajkowej partnerki - Czerwonego Kapturka. Oboje chętnie wcielą się w rolę telewizyjnych korespondentów na każdej ważnej uroczystości w Królestwie. Co prawda za mikrofon służy im puszka ze sznurkiem, a kamera jest drewniana, ale to nie zmniejsza ich zapału. Wymienione tu postaci to jednak nie koniec niespodzianek. Twórcy "Siedmiu krasnoludków i Śpiącej Królewny" postanowili zaprezentować widzom również zupełnie nowych bohaterów. Obok jednorożca, czy olbrzymiego trolla, dzielne krasnoludki poznają również wypalonego straszeniem ludzi smoka, którego prawdziwą pasją jest... stepowanie!

1 lipca - Gang wiewióra tańczy Gangnam Style

Gang wiewióra tańczy Gangnam Style Już ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie obejrzało hit PSY "Gangnam Style". Ten popularny od niespełna dwóch lat utwór przypadła także do gustu wiewiórkom. Już za kilka dni w filmie "Gang Wiewióra" będzie można zobaczyć jak tańczą do tej koreańskiej piosenki.
"Gangnam Style" 15 lipca 2012 debiutował w serwisie You Tube i od razu zyskał rekordową popularność. Był pierwszym klipem, który przekroczył miliard wyświetleń. Został nawet zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadający największą liczbę głosów "fajne". "Gangnam Style" to mieszanka zabawnego tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu, z chwytliwym bitem i prostymi słowami. Ten egzotyczny przebój doczekał się wielu coverów i parodii. Teraz w jego rytm zatańczą wiewiórki. Szlagier wzbogacił najnowszą animację "Gang Wiewióra". Wiewiór i jego przyjaciele na parkiet zaproszą nas dwa razy, a to tylko przedsmak tego co się będzie działo w kinach 4 lipca:
ZOBACZ FRAGMENT FILMU

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com