Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

25 lutego - Kto żabie podłożył świnię czyli Muppety poza prawem

Kto żabie podłożył świnię

Obsada bez większych niespodzianek. Jeszcze więcej piosenek i jeszcze więcej humoru. W skrócie będzie można określić najnowszą odsłonę przygód Mapetów w ich ostatnim filmie "Muppety poza prawem". Tym razem będziemy mieli do czynienia z prawdziwym przestępcą Constantinem, który podstępem podszyje się pod Kermita Żabę wnosząc przy tym sporo zamieszania. Dystrybutor zapewnia iż film ten będzie w wersji z polskimi napisami i z dubbingiem. Ci co polubili dubbing poprzednich Mapetów nie będą rozczarowani bowiem obsada nie zmieniła się. Na krześle reżysera dubbingowego w studiu SDI zasiadł ponownie Wojtek Paszkowski by do tekstów Jana Wecsile zmobilizować aktorów do porządnej gry :) O całość dubbingu mogę być spokojny. A wy ? Mam nadzieję, że wybierzecie polską wersję językową i nie będziecie się na niej nudzić ani na nią narzekać :) Do zobaczenia 21 marca w kinach
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

18 lutego - Tajemnica strefy 51 rozwiązana

Tajemnica strefy 51 rozwiązana

Strefa 51 od wielu lat budzi fascynację miłośników teorii spiskowych. W tajnej, oddalonej od ciekawskich oczu bazie wojskowej miały znajdować się dowody na istnienie pozaziemskich form życia. Już od najbliższego piątku, (21 lutego) w komedii dla małych i dużych - RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI, ciekawscy będą mogli poznać tajemnice kosmicznej ferajny!
Wiemy już że Strefa 51 istnieje, ale w jaki sposób międzyplanetarni podróżnicy mogą się z niej wydostać? Nic prostszego! Wystarczy że wymyślą jakiś fajny gadżet a Ziemianie wypuszczą ich wolno! Jak się bowiem okazuje, bohaterowie RODZINKI NIE Z TEJ ZIEMI wynaleźli masę nowinek technologicznych, z których mieszkańcy planety Ziemia korzystają na co dzień. Tak oto posiadający cztery ręce Pełzior wynalazł ekran dotykowy, a bibliotekarka Łypcia wkurzała się, że musi szukać książek, więc wymyśliła wyszukiwarkę.
Myśleliście że ludzie to takie bystrzaki? A jak sądzicie, kto stworzył internet, portale społecznościowe, komórki czy animację komputerową?
ZOBACZ SPOT FILMOWY

13 lutego - Rodzinka nie z tej ziemi przedpremierowo

Rodzinka nie z tej ziemi przedpremierowo

Już w najbliższy weekend, (14-16 lutego) tydzień przed oficjalną premierą, w Sieci Cinema City w całej Polsce zobaczyć będzie można animację twórców "Jak ukraść księżyc" i "Epoki lodowcowej 4" - RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI.
Według portalu Stopklatka.pl RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI "to obligatoryjna pozycja dla dzieci, zwolenników teorii spiskowych i wyznawców Z Archiwum X".
Jedna z najbardziej dochodowych animacji ostatnich miesięcy przypadła również do gustu zagranicznym krytykom:
"Lekka, wartka, pełna kolorów zabawa"
"To doskonała rozrywka, która rozbawi nie tylko dzieci, ale również dorosłych" The Hollywood Reporter
"Niezły ubaw!" The New York Times
A dziecięca widownia w USA podczas ferii oszalała na punkcie RODZINKI NIE Z TEJ ZIEMI. Typowe dla filmów dziecięcych przesłania: rodzina jest najważniejsza czy wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej nabierają dzięki tej animacji nowego - międzygalaktycznego znaczenia!

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com