Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

14 czerwca - Pierwszy zwiastun ze Zwierzogrodu

Pierwszy zwiastun ze Zwierzogrodu

W "Zwierzogrodzie" ludzi nie ma i nigdy nie było. Jest to więc nowoczesny, cywilizowany świat, stworzony przez zwierzęta. 4 marca 2016 roku, do kin trafi już 55 pełnometrażowa animacja ze studia Disney'a a mianowicie "Zwierzogród". Akcja filmu odbywać się będzie w tytułowym Zwierzogrodzie a jego głównym bohaterem jest oskarżony o zbrodnię pewien lis. Ponieważ zbrodni tej nie popełnił to będzie musiał dowieść swojej niewinności. Jego śladem zaś podąża królik - najlepszy policjan Zwierzogrodu. Dawni wrogowie będą musieli połączyć swoje siły by odnaleźć prawdziwego mordercę. Film ten wyreżyserował Byron Howard, twórca filmów "Piorun" i "Zaplątani".
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

7 czerwca - Srebrne synchrony powracają

Srebrne synchrony powracajš

Srebrne Synchrony powracają w drugiej edycji! Jest to plebiscyt organizowany przez Dubbingpedię we współpracy z portalami polski-dubbing.pl i www.dubbing.pl, w którym chcemy wyróżnić tych, którzy w zeszłym roku wyjątkowo przyczynili się dla polskiego dubbingu. W tym roku nie tylko będziemy wybierać najlepsze dzieła dubbingowe (wśród których znajdzie się też gra komputerowa), najlepsze studio dubbingowe, najwybitniejszego aktora oraz najwspanialszą aktorkę, ale także wskażemy reżysera, któremu udało się pokierować aktorami z najlepszym skutkiem oraz dialogistę, który panując nad słowem dał radę stworzyć klimatyczne dialogi doskonale pasujące do ruchu ust postaci.
W tym roku zmienia się formuła plebiscytu. Jego pierwszy etap to głosowanie internautów. Na specjalnej stronie w Dubbingpedii dzisiaj po godzinie 20:00 pojawią się linki do formularzy umożliwiających głosowanie. Jeśli nie wiecie, na kogo oddać swoje głosy, być może pomoże Wam kalendarium, podsumowanie roku 2014 lub dyskusje na forum Polski-dubbing.pl. Co odważniejszych zachęcamy także do wyrażenia publicznie swojego zdania, w celu pomocy niezdecydowanym. Na głosy czekamy 10 dni, do 17 czerwca, godziny 19:59. Wyniki ogłosimy po zakończeniu obrad i głosowania jury, 21 czerwca o 20:00.
Więcej informacji na temat plebiscytu znajdziecie w Dubbingpedii. Wszystkich odwiedzających portal gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com