Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

30 listopada - W głowie się nie mieści już na DVD i Blu-Ray

W głowie się nie mieści już na DVD i Blu-ray

"W głowie się nie mieści" doskonale łączy inteligentny humor, dynamiczną akcję i szaloną wyobraźnię. Teraz dzięki firmie Galapagos już od 1 grudnia każdy będzie mógł zaprosić do swego domu emocje towarzyszące temu filmowi a więc: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek. Wszystkie te emocje fantastycznie odegrali aktorzy dubbingowi czyli Małgorzata Socha (Radość), Cezary Pazura (Strach), Szymon Kuśmider (Gniew), Maja Ostaszewska (Odraza) oraz Kinga Preis (Smutek). Półtorej godziny dobrej zabawy a także momentami wzruszeń aczkolwiek uważam iż młodsze dzieci mogą się troszkę nudzić to jednak warto je zaprosić do wspólnego oglądania i jak trzeba czasami wytłumaczyć to i owo.
Film ten zostanie wydany na płytach DVD i Blu-ray (wersja 3D), które niczym poza tym się nie różnią. Wśród dodatków takich samych na obu płytach znajdziemy: Lawa, Pierwsza Randka Riley, Ścieżki Pixara: Kobiety Filmu "W głowie się nie mieści", Moc emocji. Dystrybutor dla tych niezdecydowanych tydzień później, 8 grudnia, planuje sprzedaż filmu z gadżetami filmowymi czyli z zawieszkami na drzwi, z plakatem, z naklejkami okrojone z dodatków.
Serdecznie zapraszamy do sklepów i życzymy miłego oglądania.

15 listopada - Bohdan Łazuka... komarem

Bohdan Łazuka Komarem

Bohdan Łazuka to prawdziwy weteran polskiej estrady. Absolwent PWST w Warszawie raz "całe długie dnie męczy się za dwóch", raz wykrzykuje "przeklnij mnie".
Aktor znanego m.in. z występów w Kabarecie Szpak czy Kabarecie Starszych Panów widzowie będą mogli podziwiać tym razem w dubbingu. W Sawie. Małym wielkim bohaterze (od 13 listopada w kinach) wciela się w postać... Komara. Łazuka zapewnia, że to urocza i pełna wdzięku postać.
"Komar to postać wybitna. Inspirowana takimi wybitnymi nazwiskami jak William Szekspir czy Molier. Dzięki temu będzie utrwalona w sposób klasyczny. Bez klasyki nie ma współczesności, a Komar do tejże współczesności należy" - powiedział Łazuka. - "Komar nie jest najbardziej ukochanym zwierzęciem na świecie, mam nadzieję, że zrobiłem wszystko, aby widzowie go choć trochę polubili – dodał aktor.
ZOBACZ FILMIK Z BOHDANEM ŁAZUKĄ

10 listopada - Mój przyjaciel orzeł - zwiastun wkrótce w kinach

Mój przyjaciel orzeł - zwiastun wkrótce w kinach

"Dawno, dawno temu, żyło dwóch braci a byli to bracia wiatru".
Od piątku, 13 listopada, na ekrany kin wchodzi film "Sawa. Mały wielki bohater". Przed premierą filmu animowanego widzowie będą mogli obejrzeć polską wersję zwiastunu filmowego "Mój przyjaciel orzeł" (Brothes of the Wind), który wejdzie na ekrany kin prawdopodobnie 6 lutego przyszłego roku. Za polską wersję językową tego zwiastuna odpowiada Film Factory Studio. Film ten opowiada o przyjaźni chłopca z orłem. Ptak, który wypadł ze swego gniazda został przygarnięty przez głównego bohatera, który pomógł mu dorosnąć a także nauczył go latać. Przepiękne zdjęcia, przepiękna muzyka oraz Jean Reno w jednej z głównych ról to zapewne atuty tego filmu o czym przekonają się ci co się wybiorą na film "Sawa. Mały wielki bohater" przed którym to zadebiutuje "Mój przyjaciel orzeł" w swoim zwiastunie.

5 listopada - Alicja po drugiej stronie lustra

Alicja po drugiej stronie lustra

Alicja po drugiej stronie lustra to kontynuacja filmu ze studia Disneya "Alicja w krainie czarów". Na jego emisję w kinach musimy poczekać do 26 maja przyszłego roku ale już został wyemitowany zwiastun w polskiej wersji językowej. Tym razem Alicja powróci do Krainy Czarów by stawić czoła Władcy Czasu. Stawić czoła polskiej wersji zaś będzie musiała ponownie ekipa ze studia SDI. W zwiastunie tym możemy usłyszeć głosy Cezarego Pazury, Marty Wierzbickiej, Katarzyny Figury oraz Małgorzaty Kożuchowskiej ale czy ich usłyszymy w filmie? Czasami los lubi płatać figle i zdarza się że kontynuacje mają zupełnie innych aktorów. Myślę, że w tym przypadku nie powinno się nic zmienić. Póki co zostaje nam do obejrzenia zwiastun i wyczekiwanie na pojawienie się filmu w kinach.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com