Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

19 lutego - Maja Bohosiewicz zaptasza na animację "Fru"

Maja Bohosiewicz zaptasza na animację Fru

Maja Bohosiewicz dla jaj zrobi wszystko! Aktorka debiutuje w dubbingu animacji - będzie ptasią mamą we "Fru!".
Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!". W odlotowym dziele twórców znakomitych animacji "Fantastyczny Pan Lis", "Gnomeo i Julia" i "Disco robaczki" oraz aktorskiego "Grand Budapest Hotel", podłoży głos swojej imienniczce - Majce. Jako urodzona matka-ptasiolka w obronie trójki piskląt Bohosiewicz zrobi wszystko, w razie konieczności zmieniając się z dostojnej ptasiej matrony w żeński odpowiednik F-16 Fighting Falcon. Zatem nie drażnijcie jej, bo może tak dziobnąć, że zatęsknicie zamaminym jajkiem. A o tym, jak Majka wkomponuje się owadzio-ptasie stado - złożone z Pawła Domagały, Anny Cieślak i Katarzyny Kwiatkowskiej - przekonamy się 6 marca, gdy "Fru!" rozwinie skrzydła w polskich kinach.

13 lutego - Rogalska i Kammel są małżeństem

Rogalska i Kammel są małżeństwem

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel są małżeństwem... hipopotamów.
Jeden z najpopularniejszych duetów telewizyjnych usłyszymy w bajce RECHOTEK (premiera 29 maja).
Dla Tomasza Kammela rola w "Rechotku" to dubbingowy debiut. To było szalenie trudne, ale jednocześnie bardzo zabawne zadanie - powiedział prezenter. Marzena jest wspaniałą hipopotamią żoną, byłem jej całkowicie oddany - śmiał się Kammel.
Marzena Rogalska z dubbingiem jest już prawie na "ty". Uwielbiam się bawić głosem. Rola hipopotamicy JoJo była wspaniałym wyzwaniem. Ona jest taka dominująca! - powiedziała Rogalska. Ja i Tomek jesteśmy idealnie dobraną parą - dodała.
RECHOTEK to pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata!
Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - latającą wiewiórką - wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

12 lutego - Katarzyna Kwiatowska leci w kropki

Katarzyna Kwiatkowska leci w kropki

Jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" leci sobie w kropki! Katarzyna Kwiatkowska biedronką w dubbingu animacji "FRU!".
Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!". W odlotowym dziele twórców znakomitych animacji "Fantastyczny Pan Lis", "Gnomeo i Julia" i "Disco robaczki" oraz zjawiskowego "Grand Budapest Hotel", aktorka przymierzy chitynowy pancerzyk i użyczy głosu postrzelonej biedronce. Kwiatkowska, której dubbingowe wyczyny zachwycały widzów w "Muppetach" i hicie "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości", udowodni wszystkim, że nawet mający nierówno pod kropkami owad potrafi być świetną ptasią mamą. A co o czułych czułkach jurorki "Twoja twarz brzmi znajomo" sądzą pozostali bohaterowie "Fru!", przekonamy się 6 marca.

9 lutego - Anna Cieślak robi FRU

Anna Cieślak robi FRU

Anna Cieślak robi "FRU!" z "Krainy lodu". Aktorka pierwszą z gwiazd dubbingu odlotowej ptasiej animacji!
W najbardziej kasowej animacji wszech czasów, disnejowskiej "Krainie lodu", popisowo zdubbingowała swoją imienniczkę-księżniczkę. Teraz Anna Cieślak powraca do kin i otwiera plejadę gwiazd, których głosy usłyszymy w polskiej wersji językowej "Fru!" w którym wyręczy Dakotę Fanning i przemówi głosem ptaszka o imieniu Ela. Jako sympatyczny niebieski ptak (z koloru, nie z natury!) weźmie udział w pełnej przygód i humoru podróży do Afryki. A przy okazji wda się w podniebny flirt z głównym bohaterem. "Fru!" trafi na ekrany 6 marca.
Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com