Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

23 października - Debiut córki znanej pary aktorskiej

Debiut córki znanej pary aktorskiej

Piotr Fronczewski, Anna Dereszowska, Piotr Grabowski, Barbara Wrzesińska, Bohdan Łazuka. To tylko niektóre nazwiska aktorów, użyczających swoje głosy w polskiej wersji językowej do filmu "Sawa. Mały wielki bohater".
"Kończę w Film Factory Studio kolejne piękne dzieło. Bardzo dziękuję moim znakomitym kolegom za to, że zawsze chętnie przyjmują zaproszenie do zagrania znakomitych ról w moich, jednak, mało intratnych przedsięwzięciach. Jak wiadomo na dubbingu nie da się "obłowić" :)" - takie zdanie napisała na swoim profilu na FB, reżyser polskiej wersji językowej wyżej wspomnianego filmu - Beata Kawka - następnie dziękując niektórym aktorom za przyjęcie zaproszenia i przybycie do studia.
Ciekawostką wśród głosów tego dubbingu będzie zapewne głos Lenki Grabowskiej, córki Ani Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego, która wcieliła się w Wielkiego Maga. Film wejdzie na ekrany naszych kin 13 listopada.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

12 października - Dereszowska i Fronczewski w dubbingu

Dereszowska i Fronczewski w dubbingu

Anna Dereszowska i Piotr Fronczewski w dubbingu animacji "Sawa. Mały wielki bohater". Aktorzy użyczyli swoich głosów w bajce o niezwykłym chłopcu, który aby uratować swoją mamę i mieszkańców rodzinnej wioski, wyrusza w pełną przygód podróż życia. Anna Dereszowska wcieli się w rolę mamy Sawy, a Piotr Fronczewski będzie narratorem tej magicznej opowieści.
Sawa to 10-letni chłopiec, który aby obronić swoją rodzinną wioskę musi stawić czołazłowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białą wilczycę Angi, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdyz jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem...
Losy dzielnego Sawy w kinach od 13 listopada.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com