Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

21 grudnia SIGN: ZOSTAŃ GWIAZDĄ

Sign: zostań gwiazda

Kochasz śpiewać? Masz od 5 do 14 lat? Dołącz do nas!

Podczas każdej imprezy dwoje finalistów otrzyma po 1000 zł i fantastyczne gadżety filmowe.

Przed nami wyjątkowo rozśpiewany i roztańczony karnawał. Już 6 stycznia do kin w Polsce wejdzie niezwykła dwukrotnie nominowana do Złotych Globów animowana komedia muzyczna "Sing". Twórcy "Minionków" i "Sekretnego życia zwierzaków domowych" zabiorą nas w rozśpiewany świat zwierząt, my tymczasem zapraszamy do udziału w jedynej takiej trasie.

SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Dwanaście fantastycznych, pełnych śpiewu, znakomitej muzyki i radości imprez dla na najmłodszych. Zapraszamy od 28 grudnia 2016 do 4 lutego 2017 roku.

-->KLIKNIJ TU BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ <--

19 grudnia Wyszczekany Dorociński

Wyszczekany Dorociński Był pułkownikiem u Pasikowskiego, kucharzem u Żaka, alkoholikiem, byłym AK-owcem i sierżantem u Smarzowskiego, darmozjadem na utrzymaniu żony u Dębskiej i najbardziej rozpoznawalnym podkomisarzem u Vegi. Ale ta najbardziej wyszczekana rola dopiero przed nim. Marcin Dorociński użyczy swojego głosu Bailey’owi, głównemu bohaterowi najurokliwszego filmu nadchodzącego roku. "Był sobie pies" w kinach od 17 lutego.
Można by powiedzieć, że takiego psa jeszcze nie grał. Bailey to niezwykły czworonóg. Ma swoją misję: jeśli tylko może kogoś lizać i kochać to znalazł swój cel w życiu. "Pewnego dnia dotarło do mnie, że te ciepłe, piskliwe kulki smrodku tarzające się dookoła mnie to moi bracia i siostry. Byłem tym odkryciem głęboko rozczarowany. Często było tak, że aby dostać się do sutka, musiałem odepchnąć pyszczek należący, jak już wówczas wiedziałem, do kogoś z rodzeństwa, próbującego dosłownie wygryźć mnie z należnego mi przydziału mleka, co było bardzo irytujące", mówi sam do siebie w pierwszych słowach po pojawieniu się na świecie. Żywot Bailey’a to ciąg splotów niesamowitych wydarzeń, które kierują go wprost w ręce Ethana. A Ethan to chłopiec, którego Bailey mógłby zatrzymać.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

8 grudnia Bartosz Wierzbięta o filmie Sing

Bartosz Wierzbięta o filmie Sing 6 stycznia na ekrany kin wchodzi film "Sing". Film w którym usłyszymy znane kawałki piosenek w wykonaniu zwierząt, które skuszone dużymi pieniędzmi stają do rywalizacji o najlepszy głos. Skoro mamy i zwierzaki to trzeba było znaleźć u nas w Polsce tresera, który by je okiełznął by przemówiły do nas po polsku. I tak pod kopułą studia Start International Polska oko w oko z rozśpiewaną menażerią stanął Bartosz Wierzbięta, który nie dość że wymyślił dla nich polskie dialogi to jeszcze nauczył je mówić - innymi słowy napisał dialogi i wyreżyserował cały ten film. Udało mi się korespondencyjnie zadać jemu pytania na temat show pod nazwą "Sing". --> ZOBACZ WYWIAD <--

3 grudnia Super Gwiazdy w obsadzie dubbingu animowanej komedii "Sing"!

Sing - gwiazdy Dorociński, Socha, Walewska, Farna, Boberek, Sawczuk, Zdrójkowski, "Jankes" Jankowski, Kwiatkowski, Skarbek oraz dziesiątki przebojów - od Sinatry po Lady Gagę. To będzie najbardziej gwiazdorski karnawał świata.
W główną rolę w tej rozśpiewanej animacji, postać Misia Koali Bustera Moona, właściciela upadającego teatru, wciela się Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych i najlepszych aktorów swego pokolenia, znany m.in. z filmów "Pitbull", "Obława", "Jack Strong", "Róża" oraz przebojowego serialu "Pakt". To właśnie Buster Moon ogłasza wielki konkurs wokalny, który ma pomóc uratować teatr. W konkursie wezmą udział:
zapracowana matka 25 prosiaczków - świnka Rosita (Małgorzata Socha)
pewna siebie, przemądrzała mysz Mike o głosie Franka Sinatry (popularny radiowiec Krzysztof Jankes Jankowski)
roztańczony świniak Gunter (supergwiazda dubbingu Jarosław Boberek)
punkowa rebeliantka jeżozwierzyca Ash (piosenkarka Ewa Farna, która wciela się w postać Ash także w czeskiej wersji filmu)
młody gangster o pięknym głosie i wielkiej wrażliwości - goryl Johnny (znany z serialu "Rodzinka.pl" Adam Zdrójkowski)
nieśmiała słonica Meena o głosie wartym wszystkich nagród i zaszczytów (Katarzyna Sawczuk - aktorka znana z filmów "Córki dancingu" i "Miasto 44" oraz serialu "Na noże")
W obsadzie pojawi się także wielka diva operowa Małgorzata Walewska, która wciela się w postać czarnej owcy o złotym sercu, wielkiej gwiazdy Nany Noodleman.
W filmie usłyszymy także - gościnnie - gwiazdy muzyki: Honoratę Skarbek i Dawida Kwiatkowskiego oraz szalenie popularne gwiazdy social mediów - youtuberów Marcina Dubiela i Stuarta Burtona, a także słynną blogerkę Angelikę Muchę (lepiej znaną jako Littlemooonster96).
Dubbing powstał w studiu Start International, odpowiedzialnym za głosową obsadę takich hitów, jak obie części "Hotelu Transylwania", "Smerfy" czy przygody Minionków. Za tekst i reżyserię dubbingu odpowiada Bartosz Wierzbięta.
ZOBACZ KLIP Z GWIAZDAMI

2 grudnia Tomek Borkowski o filmie "Kubo i dwie struny"

Tomek Borkowski, Kubo i dwie struny Od dzisiaj (2 grudnia) na ekrany kin wchodzi film "Kubo i dwie struny". W polskiej wersji językowej przygotowanej przez Start International Polska w reżyserii Eli Kopocińskiej jednemu z bohaterów - Żukowi - udzielił głosu Tomek Borkowski, który tak powiedział o filmie:
"Film 'Kubo i dwie struny' w którym gram żuka - samuraja, to najwspanialsza pod względem estetycznym i filozoficznym przygoda w życiu. Poszukiwanie własnej tożsamości, podróż przez zakamarki życia, odszukanie zagubionej miłości, a wszystko to w anturażu tak pięknym, że aż dech zapiera. Plus muzyka, która jakoś podprogowo dociera do części duszy, odpowiedzialnej za wszelkie wzruszenia. Praca przy tym filmie, to był zaszczyt. To było jak spotkanie z Dostojewskim w animacji."
Cóż, trzeba uwierzyć na słowo bo zwiastun mimo iż graficznie zupełnie się różni od innych animacji, wciąga. Do zobaczenia w kinie.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com