Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

20 kwietnia Hyży i Musiał w dubbingu

Hyży i Musiał w dubbingu

Gwiazda "Rodzinki.pl" - Maciej Musiał i muzyk Grzegorz Hyży łączą siły i głosy w dubbingu "Ratchet i Clank". Dla pierwszego, występ w ekranizacji hitu z PlayStation, to kolejna po "Samolotach", "Kumbie" i "Małym Księciu" duża rola w animacji. Dla Hyżego, znanego z programów "X Factor" i "Mali Giganci", udział w dubbingu jest dopiero debiutem. Jednak wszystkie znaki na ziemi i w odległej galaktyce pokazują, że śmiało może iść w ślady kolegi po fachu, Czesława Mozila, który pełnię dubbingowego talentu odkrył przez widzami w "Krainie lodu". "Myślę, że moje doświadczenia w sferze muzycznej i obycie z mikrofonem było bardzo pomocne. Jednak to wcale nie było proste zadanie!" – mówi Hyży, który jako robot Zed w "Ratchet i Clank" nie tylko zaśpiewał, ale również pokazał próbkę zdolności beatbokserskich! Jak głosy Macieja Musiała i Grzegorza Hyżego zabrzmią w filmowej wersji jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, pokazują premierowe wideoklipy. A w nich moc atrakcji - wywiady z gwiazdami, śmiech i zabawne przejęzyczenia, sekretne metody walki z chrypką, prztyczek w nos Leonardo DiCaprio oraz odpowiedź na odwieczne pytanie, co wyjdzie z połączenia... lemura, wiewiórki i szczura. Wszystko to wyostrza apetyty na dzień 22 kwietnia, kiedy - tydzień wcześniej niż w USA - "Ratchet i Clank" trafią na polskie ekrany.
Zobacz: Maciej Musiał jako maskotka Playstation
Zobacz: Grzegorz Hyży debiutuje w dubbingu

15 kwietnia Bernard Lewandowski w Księdze Dżungli

Bernard Lewandowski w Księdze Dżungli

"Nie czytałem książki ani też nie oglądałem filmu. To niestety zmuszało mnie do spontanicznego wyciągania wniosków na bieżąco, bez znajomości historii. Duża w tym zasługa reżysera, że w rezultacie mój głos pasuje do postaci Mowgliego" - opowiada o swoim udziale Bernard Lewandowski, użyczający swego głosu Mowgliemu w najnowszym filmie Disney'a "Księga Dżungli". - "Najtrudniejsze do zagrania w tym filmie były reakcje bowiem akcja dzieje się w dżungli (wieszanie sie na lianach, skakanie po drzewach, wyścigi z rodzeństwem czyli wilkami itp. itd.). Ogólnie swojej postaci poświęciłem w studio 12 godzin + dodatkowe poprawki. Każda moja sesja nagraniowa trwała nie więcej niż dwie godziny. Myślę że była to chyba najdłuższa sesja w moich dotychczasowych nagraniach a to pewnie dlatego iż Pan Waldemar Modestowicz (reżyser polskiej wersji językowej) jest perfecjonistą. Wszystko u niego jest wyszlifowane do najdrobniejszego szczegółu gdzie brak miejsca na jakieś niedoróbki. Jest dość dokładny ale dzięki temu powstają świetnie wyreżyserowane filmy w polskiej wersji językowej."
Czy byłby Disney bez piosenek. Także w studio usłyszymy dwie piosenki w tym jedną w wykonaniu Bernarda Lewandowskiego oraz Jerzego Kryszaka (użyczającego głosu Baloo).
"Niestety z Jerzym Kryszakiem nie śpiewaliśmy razem, żałuję. Kiedy pierwszy raz usłyszałem tę piosenkę wiedziałem, że dam radę. Mimo iż Mowgli nie umie śpiewać i strasznie zawodzi to nie miałem z tym problemu bowiem jestem w chórze w Teatrze Wielkim i systematycznie ćwiczę. Z niecierpliwością czekam, aż usłyszę efekt". "Księga Dżungli" już w kinach.

7 kwietnia To wydarzyło się naprawdę czyli Szajbus i pingwiny

To wydarzyło się naprawdę czyli Szajbus i pingwiny

Pies najlepszym przyjacielem pingwina? "Szajbus i pingwiny" to zabawna i podnosząca na duchu opowieść o sympatycznym, choć kompletnie nieobliczalnym czworonogu, który ocalił przed zagładą stado pingwinów. Ta nieprawdopodobna historia wydarzyła się naprawdę w Australii i wzruszyła cały świat. W jednej z głównych ról zobaczymy popularnego amerykańskiego aktor dubbingowy - Alana Tudyka ("Ralf Demolka", "Kraina lodu", "Wielka szóstka").
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej - wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy - pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
"Szajbus i pingiwny" w kinach od 10 czerwca.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com