Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

28 listopada Ewa Farna punkową rebeliantką

Ewa Farna punkową rebeliantką "Już Wam mogę zdradzić, że jestem glosem ASH w nowym muzycznym animowanym filmie SING! Usłyszycie mnie w czeskiej i polskiej wersji" tyle i aż tyle napisała o swojej nowej roli piosenkarka Ewa Farna na swoim profilu na Facebooku dodając przy tym "Nowe doświadczenie - dabing". Warto dodać iż dubbingowana przez Ewę bohaterka Ash jest punkową rebeliantką jeżozwirzycą a w oryginalnej wersji jej użyła głosu Scarlett Johansson. Przed Ewą ciężkie zadanie bowiem już w zwiastunach można zobaczyć czego się należy spodziewać po dubbingowanej przez nią bohaterce.
Czy koali o imieniu Buster Moon uda się ocalić upadający teatr ogłaszając konkurs śpiewania? O tym przekonamy się już 6 stycznia kiedy to film wejdzie na ekrany kin.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

18 listopada Królowa Śniegu 3 - ruszyły nagrania

Królowa Śniegu 3 W Studio PRL ruszyły nagrania do trzeciej części Królowej Śniegu. Reżyserem polskiej wersji językowej został Dariusz Błażejewski (Bociany, Wilk w owczej skórze).
W filmie tym bohaterowie przebojowej serii czyli Kai, Gerda, waleczna łasiczka i gadatliwy troll Orm ruszają na kolejne spotkanie z przygodą. Jak zapowiadają twórcy, historia nabierze zupełnie nowego wymiaru!
Premiera filmu "Królowa Śniegu 3: ogień i lód" przewidziana jest na 23 grudnia.

14 listopada Piękna z Bestią jest...

Piękna z Bestią jest Rok 1991. Disney wypuszcza swój pierwszy film, w którym mocno wykorzystano grafikę komputerową a jego pojawienie się w kinach zaowocowało później zdobyciem Oskara za najlepszą muzykę, najlepszą piosenkę i najlepszy dźwięk. Mowa tutaj o filmie Piękna i Bestia". U nas doczekał się on dwóch wersji dubbingowych. Pierwsza z nich to ta z 1991 roku, która powstała w Studio Opracowań Filmów w Warszawie pod reżyserią Pani Marii Piotrowskiej, a druga z nich na potrzeby kina IMAX powstała w Studio Start International pod reżyserią Pani Joanny Wizmur. Teraz - ćwierć wieku od premiery Disney decyduje się pokazać tą baśń jeszcze raz ale tym razem w wersji fabularnej z prawdziwymi aktorami. Duże wyzwanie dla studia SDI, które musi sprostać zadaniu rzuconym przez Panią Piotrowską i Panią Wizmur. Nie wiem jeszcze kto będzie reżyserować ale w zwiastunie zauważalny jest brak głosu Asi Kudelskiej jako Emmy Watson. No cóż, to pierwszy zwiastun i zapewne nagrania się jeszcze nie zaczęły więc trzeba będzie poczekać na kolejny zwiastun, który zapewne powinien ujawnić już tych aktorów, których głosy powinniśmy usłyszeć już w kinie.
Premiera filmu przewidziana jest na 17 marca 2017r.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

5 listopada Dr Strange na topie

Dr Strange na topie Marvel ... i wszystko jasne. Co prawda postać nie jest mocno znana wszystkim miłośnikom Marvela ale samo pojawienie się postaci marvelowskiej powoduje jakieś nieodparte przyciąganie widzów do kin. I tym razem tak też było. Dr Strange - zadebiutował 28 października i od razu wskoczył na pierwsze miejsce Box Office'a przyciągając do kin ponad 100 tysięcy widzów (dokładnie 101 148). Trzecie miejsce na liście należy do Bocianów i tutaj się nic nie zmieniło. Bociany twardo trzymają się tego miejsca już drugi tydzień co przyczyniło się do tego 62 587 osób, które obejrzało ten film w ostatni weekend. Nie inaczej jest też z filmem "Sekretne życie zwierzaków domowych", które mimo iż z czwartego miejsca spadły na siódme (31 426 widzów) to i tak od sześciu tygodni utrzymują się w pierwszej dziesiątce. Najlepszą dziesiątkę zamyka film "Osobliwy dom Pani Peregrine" (14 953 osoby).

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com