Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

26 lutego Zwierzogród z najlepszym otwarciem

Zwierzogród z najlepszym otwarciem

Tego chyba brakowało każdemu. Po serii komedii polskich oraz filmów sensacyjnych do gry wkroczyła kolejna sensacja, aczkolwiek nietypowa bo to sensacja podana przez Studio Disney'a. "Zwierzogród" swoją premierę miał 19 lutego a już podczas pierwszego weekendu obejrzało ten film ponad 230 tysięcy widzów przy okazji deklasując inne filmy (np. Pitbull, Planeta Singli czy Deadpool) w dziedzinie najlepszego otwarcia. To tylko kwestia czasu by nakręcono kolejną część. Ciekaw jestem czy leniwce doczekają się swojego serialu. Tyle że to musiałby być krótkie 3-5 minutowe odcinki by nie zanudziły kogoś podczas oglądania normalnego, 20-minutowego odcinka :)
Poza zwierzogrodem z filmów w polskiej wersji językowej w pierwszej dziesiątce box-office'u utrzymał się "Misiek w nowym Jorku" zajmując 6-te miejsce (ponad 377 tysięcy widzów od premiery) oraz "Alvin i wiewióki: wielka wyprawa", które wylądowały na 8-mym miejscu (735 widzów od daty premiery).

24 lutego - Wywiad z Pawłem Domagałą

Domagała Paweł - wywiad

"Zwierzogród" już od kilku dni w kinach. Głównemu bohaterowi, lisowi Nickowi Bajerowi w polskiej wersji językowej użyczył swego głosu Paweł Domagała, aktor który po roli w obydwu częściach zakręconych jest ostatnio rozchwytywany. Nie inaczej było też i w dubbingu. Po jego debiucie w filmie "Fru!" i zagraniu w paru mniejszych dubbingowych serialach spróbował szczęścia w Zwierzogrodzie. Udało mu się i wygrał rolę o której jak mówił: "zabijałby się żeby go zagrać gdyby zrobiony byłby film fabularny". Bardzo chwalił sobie swoją postać oraz reżysera polskiej wersji językowej - Wojtka Paszkowskiego. A stronie dubbing.pl udzielił wywiadu na temat dubbingu i postaci, których zagrał. --> ZOBACZ WYWIAD

19 lutego - Julia Kamińska - wywiad

Julia Kamińska Wywiad

W kinach możemy już oglądać najnowszy film Disney'a - Zwierzogród. Julia Kamińska (na zdjęciu obok z Wojtkiem Paszkowski, reżyserem polskiej wersji językowej Zwierzogrodu), znana z serialu "Brzydula" a ostatnio oglądana w serialu "Singielka" użyczyła tam swego głosu pewnemu królikowi - Judy Hoops, który wstępuje w szeregi policji i zawiera układ z pewnym szczwanym lisem, który może przyczynić się do rozwiązania pewnej kryminalnej sprawy.
"Judy jest silna, zadziorna, odważna, twardam uparta.. i jednocześnie jest słodkim, puszystym królikiem. Jest w niej sporo ciepła" - napisała mi Julia, odpowiadając na kilka pytań dotyczących jej udziału w dubbingowanych filmach w tym ostatniego - "Zwierzogrodu". "Najwięcej problemu w filmie Zwierzogród sprawił mi długi krzyk Judy ... " ale o tym w wywiadzie, który znajduje się TUTAJ.

18 lutego - Polska Shakira - Paulina Przybysz

Polska Shakira - Paulina Przybysz

Paulina Przybysz, polska piosenkarka i autorka tekstów dostała również swoje pięć minut w najnowszym filmie Disneya "Zwierzogród". Będzie ona wykonawczyniš piosenki, którš w oryginale œpiewa Shakira a która występuje w filmie pod postaciš gwiazdy - Gazeli (wersja mówiona Gazeli przypadła Annie Wodzyńskiej). Piosenka w wykonaniu Shakiry "Try everything", będzie w polskiej wersji miała nazwę "Nie bój się chcieć" i usłyszymy jš zapewne w trakcie trwania filmu.
"W końcu zaœpiewałam w bajce, w sumie zawsze chciałam się uwiecznić w bajce, bo nasze dzieci tłukš te bajki w kółko i oni tam œpiewajš i œpiewajš i ja też chciałam być jakimœ zwierzem. No więc jak coœ to zapraszam do kin na Zwierzogród, w pištek premiera. Nie widziałam całej bajki ale może być to œwietne. Wasze dziecko ( nie wiem jak ono ma na imię) na pewno to doceni. Polecam . Gazela" - tak o piosence i o swojej roli napisała Paulina na swoim profilu. Nam niestety wypada poczekać na efekt, ale już niedługo :)
ZOBACZ PIOSENKĘ W WYKONANIU SHAKIRY

17 lutego - Paweł Domagała jako Nick Bajer

Paweł Domagała jako Nick Bajer

19 lutego wchodzi do kin najnowszy film Disney'a - "Zwierzogród". W polskiej wersji językowej, w jednej z głównych ról usłyszymy Pawła Domagałę, znanego z filmu "Wkręceni" oraz "Wkręceni 2" a ostatnio z "Planety Singli". Użyczył on swego głosu, Nickowi Bajerowi.
"Nick Bajer to jest taka postać, że jeżeli byłby film fabularny robiony ze „Zwierzogrodu” to zabijałbym się o to, żeby go zagrać." - pisze o swojej postaci Paweł - "Fantastycznie napisana rola, fantastyczne dialogi, genialnie przeprowadzony rozwój postaci. Cwaniak o ogromnym sercu, ja osobiście uwielbiam takich bohaterów. Nagrywając tą postać spędziłem w studiu 10-12 godzin i chciałem gorąco podziękować Wojtkowi Paszkowskiemu (reżyser polskiej wersji językowej) za cierpliwość."
Cóż - w studiu nie jest łatwo - ale za to jaka obsada bo oprócz Pawła usłyszymy m.in Julię Kamińską, Krzysztofa Stelmaszyka, Basię Kurdej-Szatan, Wiktora Zborowskiego, Grześka Pawlaka. Film nagrano w studiu Start International Polska a dialogi wyszły spod pióra Bartka Wierzbięty.
Pozostaje wierzyć, że hasło reklamujące ten film czyli "W futrze czy bez uśmiejesz się do łez" nie będzie pustą obietnicą.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

8 lutego - Podwójna rola JDabrowskiego

Podwójna rola JDabrowskiego

Pół miliona polubień na Facebooku i prawie milion subskrybentów na Youtube. Chłopak podpisujący się JDabrowsky, youtuber, miłośnik gier posiadający masę miłośników oglądających styl jaki prowadzi na Youtube i na Facebooku. Nie wiem jakie były przesłanki ale został zauważony przez dystrybutora filmów kinowych Disney'a i poproszono go by użyczył swego głosu w Zwierzogrodzie. Wszystkie jego wielbicielki oraz wielbiciele będą go mogli usłyszeć w filmie, który wchodzi na ekrany kin już 19 lutego. Długo zastanawiałem się czy podać postacie (bo to nie jedna postać a dwie), którym użyczył głosu. Mimo usilnych próśb (a właściwie jednej prośby) nie odpisał mi na moje zapytanie dotyczące jego udziału w dubbingu więc traktuję to jako ciche przyzwolenie. Ci którzy nie chcą psuć sobie niespodzianki niech dalej nie czytają i sami próbują wyłapać jego głos w filmie a nie będzie to łatwe, a może będzie łatwe, bowiem blogger użyczył głosu zawiadowcy stacji oraz wilkowi pojmanemu przez policję. Tam w zwiastunie słychać wilki i możliwe że i zawiadowcę też ale czy to są te postacie? Przekonamy się o tym już 19 lutego.
ZOBACZ KOLEJNY POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com