Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

12 paŸdziernika Dariusz Błażejewski - wywiad

Dariusz Błażejewski Darek Błażejewski wg. Wikipedii i innych elektronicznych encyklopedii polski aktor teatralny i dubbingowy, rzadko występujący w filmie. Tyle teoria ... według mnie zapomnieli dopisać że reżyser dubbingowy oraz przesympatyczny człowiek. W związku ze zblizającą się premierą filmu "Bociany", którą to on reżyserował spotkałem się z nim w "PRL Studio" gdzie rozpoczynał nagrania do kolejnego filmu - "Wilka w owczej skórze" o którym zapewne usłyszymy a nawet zobaczymy ten film w listopadzie. O swoim debiucie reżyserskim, który był prawdopodobnie darem z niebios (bardzo pięknie zresztą opowiedziane), o filmach i trudnościach w ich reżyserowaniu zechciał się ze mną a tym bardziej z Wami podzielić.
[ --> ZOBACZ WYWIAD <-- ]

7 paŸdziernika Paranienormalna Vaiana

Paranienormalna Vaiana "Przez dłuższy czas Paranienormalnie przebywałem na Motunui ... całe szczęście Walt pokaże to wszystko w listopadzie w kinach" - tak napisał na swoim profilu, jak się już okazuje, reżyser polskiej wersji językowej najnowszego filmu ze studia Walta Disneya "Vaiana: skarb oceanu", Wojciech Paszkowski. Po tym wpisie wiemy już że usłyszymy w polskiej wersji językowej Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni, pojawia się oprócz Igora nazwisko Weroniki Bochat oraz Doroty Stalińskiej, której głosu od dłuższego czasu nie można było usłyszeć w dubbingu. Nie wiem na ile te nazwiska są prawdziwe bo ludzie ze studia Disney'a potrafią trzymać do dnia premiery wszystko w tajemnicy, a czasami jeszcze dłużej ale mam nadzieję, że nazwiska podane przez Wojtka raczej się nie zmienią.
"Vaiana: skarb oceanu" jest komputerowo animowaną opowieścią o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.
Premiera filmu zapowiedziana jest na 25 listopada. Ze wpisu Wojtka wygląda na to iż nagrania (prawdopodobnie w SDI studio) zostały już ukończone.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com