Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

26 września Zwierzaki z najlepszym tegorocznym otwarciem

Zwierzaki z najlepszym tegorocznym otwarciem Sekretne życie zwierząt domowych nie dość że zaczęło swój debiut w ostatni weekend (23-25 września) to zdążyło zaliczyć najlepsze tegoroczne otwarcie bowiem do tej pory film ten już obejrzało (a dopiero skończył się pierwszy weekend wyświetlania) 314 tysięcy osób. Jak długo będzie okupować pierwszą dziesiątkę Box Officu. Ta sztuka jak na razie udała się "Zwierzogrodowi" który okupował Box Office przez 12 tygodni. Czy zwierzaki domowe pobiją Zwierzogród (też o zwierzakach) przekonamy się wkrótce. Póki co zwierzata ferajna mówiąca głosami Tomka Borkowskiego, Agnieszki Mrozińskiej, Jakuba Wieczorka, Zofii Zborowskiej pod kierunkiem ich pana czyli reżysera Marka Robaczewskiego zapraszają wszystkich serdecznie do kin.

16 września Aukcja charytatywna - POKAŻMY, ŻE MAMY TĘ MOC!!!

Mam tę moc Kasia Łaska - odtwórczyni przebojowej piosenki "Mam tę moc" na swoim profilu facebookowym zamieściła taki oto wpis "Jedna z niewielu okazji zdobycia płyty z muzyką do filmu Kraina Lodu z podpisami wykonawców! Mój osobisty egzemplarz! A co ważniejsze, dzięki wylicytowanej kwocie możecie pomóc małej, cudnej istocie. Warto pomagać! Powodzenia w licytacji.". Cel jest piękny bowiem licytując wspierasz rehabilitację dwuletniej Emilki Bolanowskiej, chorującej na mózgowe porażenie dziecięce, a przy okazji masz szansę zdobyć tę oto płytę na której znajdują się autografy polskich wykonawców dubbingowych. Oprócz podpisu Kasi znajdziesz tam podpisy m.in. Pawła Ciołkosza, Czesława Mozila, Magdaleny Krylik, Jarka Boberka. Licytacja trwa do 27 września.
Wraz z Kasią serdecznie zapraszam do wzięcia udziału W LICYTACJI. Pokażmy wszystkim, że MAMY TĘ MOC.

11 września "Stary Mufasa to kultowa postać" - wywiad z Wiktorem Zborowskim

Zborowski Wiktor "Śmierć Mufasy była niesłychanie wzruszająca i nawet mnie to lekko poruszyło jak sobie potem oglądałem ten film w całości, ale nie spodziewałem się że to będzie aż tak kultowa postać, ten stary Mufasa. Podobnież ma nawet swój fanklub na Facebooku."
Wiktor Zborowski - jego głosem przemawia poczciwy Asterix, mądry Gandalf i również mądrzejszy Mufasa a także wkurzony Thai Lung z pierwszej "Kung fu pandy". Aktor teatralny, filmowy, radiowy i dubbingowy. W wywiadzie jaki z nim przeprowadziłem opowiada o pierwszych krokach w dubbingu, o swoich rolach w kreskówkach oraz filmach ludzkich i o tym dlaczego woli oglądać w kinie filmy fabularne z napisami a nie z dubbingiem. Serdecznie zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z wywiadem z Panem Wiktorem Zborowskim. [WYWIAD...]

4 września Uwielbiam oglądać bajki - wywiad z Tomkiem Borkowskim

Uwielbiam oglądać bajki - wywiad z Tomkiem Borkowskim 23 września wchodzi na ekrany film "Sekretne życie zwierzaków domowych". Jednemu z głównych bohaterów - psu Maxowi swego głosu użyczył Tomek Borkowski, który debiutował w dubbingu użyczając głosu tytułowemu Megamocnemu. Tomek lubi bajki oraz niektórych swoich bohaterów, którym użyczył głos. Szczęście w nieszczęściu dubbingowane przez niego postacie to w większości wybuchowa mieszanka jeśli chodzi o emocje oraz ekspresje. Serdecznie zapraszam do przeczytania krótkiego wywiadu jaki aktor udzielił stronie dubbing.pl. WYWIAD

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com