Battlefield V będzie sprzedawane w naszym kraju z polskim dubbingiem. Co ciekawe będzie możliwość w trakcie gry przełączania się na angielską wersję dźwiękową więc będzie można ocenić w trakcie gry która wersja będzie lepsza, co pewnie wyjdzie to na plus.

To że Battlefield pojawia się u nas w polskiej wersji językowej nie jest żadną niespodzianką bo do tej pory zdubbingowane była pierwsza część gry oraz Star Wars Battlefront 2. Ciekawostką jest nagranie kwestii dialogowych jakie będą nam towarzyszyć w trakcie potyczek lub bitew. Poniższy filmik prezentuje taką sesję nagraniową odbywającą się w dużej hali. Jak widać nagrywający muszą nieźle rozruszać swoje ciało by potem nagrywać odpowiednim do tego głosem. Ma być realistycznie i zapewne będzie. Od razu przypomniał mi się filmik z nagrania w studiu efektów do filmu Logan: Wolverine kiedy to Hugh Jackman musiał biec w miejscu i wymachiwać rękami by oddać potem realizm w filmie.

Battlefield V jest to oczywiście kolejne spotkanie graczy ze strzelanką osadzoną w realiach II wojny światowej, z tym, że teraz autorzy postawili na własną, dość swobodną wizję tego konfliktu. Kampania fabularna dla jednego gracza nie będzie ograniczała się do zabawy jednym bohaterem gdyż twórcy zaprezentują nam kilka różnych historii w ramach tak zwanych Wojennych Opowieści.

Gra zadebiutuje na naszym rynku już 20 listopada. Czekacie?