Już ruszyła. 6 września miała premiera (wyłącznie na konsole) kontynuacji pierwszoosobowej strzelaniny. Akcja „Destiny 2” bo o tej grze jest mowa rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części serii a naszym zadaniem będzie zjednoczenie wszystkich nacji do ostatecznej rozgrywki z Ghaulem i jego Czerwonym Legionem. Cała zabawa będzie polegała na eksploracji i wykonywaniu zadań fabularnych oraz misji pobocznych i misji kooperacyjnych. Celem tego wszystkiego będzie podnoszenie poziomu swojej postaci oraz zdobycie najlepszego ekwipunku. Nowinką jest brak możliwości zaimportowania postaci co oznacza iż twórcy gry postanowili całkowicie odświeżyć grę. Wersja tej gry na PC zadebiutuje w październiku.

Gra ta pojawi się w polskiej wersji językowej. Co ciekawe twórcy gry zatrudnili zespoły, które zajmą się tworzeniem odpowiednich smaczków co oznacza że podczas rozgrywki usłyszymy żarty wpasowane w polskie realia.

„Wiadomo również, kim jest „główny zły” Destiny 2. To Grzegorz, Gustaw, Geralt… ktoś na G.” …. smaczek i nawiązanie do Wiedźmina a może hołd oddany twórcom tej gry 🙂 No nic … takich smaczków może być w tej grze znacznie więcej.