Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski – dwóch komentatorów sportowych stanęło ponownie przed mikrofonami. Tym razem pod okiem reżysera Artura Kruczka komentowali mecze do kolejnej gry – odsłony piłkarskiego hitu wprost ze studia EA Sports a mianowicie FIFA 18. W grzej tej prócz kontynuacji kampanii fabularnej ulepszeniu także uległa technologia odpowiadająca za wygląd i zachowanie się piłkarzy. Do tej technologii, zwanej Real Player Motion poproszono samego Cristiano Ronaldo. A więc prócz realnych zachowań piłkarzy dojdzie także inne atrybuty wpływające korzystnie na samą grę.
Podtytuł gry „Droga do sławy: Powrót Huntera” sugeruje iż poznamy w niej dalsze losy tytułowego piłkarza, który przemierzy różne zakątki świata i spotka się na boiskach ze sławami piłkarskimi.
Za produkcję od początku udźwiękowiania polskiej wersji do FIFA odpowiada S.C. JANINA i producent oraz reżyser Artur Kruczek.

Gra ta będzie dostępna na PC-ta a także na konsole Xbox One i Playstation 4. Cena gry w zależności od platformy będzie wahać się w granicach od 189 do 239 złotych.

Zainteresowanych jak powstaje nagranie takiego komentarza do gry komentatorzy odsyłają do poniższego filmiku w którym pokazują swoją pracę w studio.