Happy wkrętDawno temu w krainie baśni wszystko jest w doskonałym porządku : Kopciuszek na balu, Roszpunka opuszcza włosy w dół, a śpiąca królewna oczekuje na wielki pocałunek miłości. Wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, które niezmiennie brzmi : Żyli długo i szczęśliwie. Jednakże… gdzieś czai się mała komplikacja. Mądry Czarodziej, który w Świecie Baśni odpowiada za równowagę pomiędzy dobrem i złem, udaje się na wakacje. Na straży bajkowych historii pozostają dwaj asystenci czarodzieja : Mambo i Munk. Niestety, znudzony monotonią zdarzeń Mambo popełnia fatalny błąd, który w konsekwencji powoduje, że zła macocha Frida przejmuje czarodziejską różdżkę ich „szefa”.
Celem Fridy jest przejęcie władzy nad krainą Baśni, oraz umożliwienie zwycięstwa siłom zła. Frida pragnie, aby ostatnie zdanie historii brzmiało : Żyli długo i nieszczęśliwie.
W tym momencie Kopciuszek musi zagrać zupełnie nową rolę. Życie przerywa jej romantyczne marzenia. Nie może spokojnie czekać, aż odnajdzie ją czarujący Książe. Musi znaleźć sposób na powstrzymanie Fridy i przywrócić równowagę dobra i zła. Z najlepszym przyjacielem Rikiem u boku, z nieprawdopodobną drużyną Krasnoludów, oraz wspierającymi ją : Munkiem i Mambo, Kopciuszek wkracza do akcji. Czy sprosta zadaniu i znajdzie prawdziwą miłość tam, gdzie najmniej się tego spodziewa….

reżyser – Igor Kujawski
dialogi – Piotr Skotnicki

W wersji polskiej udział wzięli :
Frida – Danuta Stenka
Ella – Agnieszka Kunikowska
Rick – Wojciech Malajkat
Prince – Maciej Miecznikowski
Mambo – Krzysztof Tyniec
Munk – Piotr Gąsowski
Titelitury – Miłgost Reczek
Wróżka (Matka Chrzestna) – Agnieszka Matysiak
Krasnali – Krzysztof Dracz
Wilk-Szef – Krzysztof Gosztyła
Czarodziej – Adam Ferency

W pozostałych rolach
Wojciech Paszkowski