W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Dan zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych„.

Tak się przedstawia oficjalny zarys fabuły kolejnej części „Iniemamocni„. Zarys jest potwierdzony ponieważ informacje pochodzą od dystrybutora, który już pomału wchodzi w kampanię promującą ten film. Także zdjęcie na górze też jest zdjęciem promującą drugą część filmu.

Przedstawiciele Pixara podczas wydarzenia D23 wyznali iż pierwsze sceny z drugiej części pojawią się bezpośrednio po zakończeniu pierwszej „Rozpocznie się od razu po pierwszym filmie. Na początku pojawi się Szpadel. Pamiętacie jak pod koniec pierwszej części zobaczył rodzinkę w strojach superbohaterów? Właśnie tutaj zaczynamy sequel” – podsumował przedstawiciel Pixara. Ile będzie w tym prawdy bo jeszcze do premiery może się dużo zmienić ale warto obejrzeć przed dwójką pierwszą część by odświeżyć całoś oraz przygotować się na nową akcję.

Warto jednak dodać iż teaser „Iniemamocni II” został pozytywnie przyjęty przez internautów. Jego polską wersję językową obejrzało już ponad 100 tysięcy osób w jeden miesiąc – oryginalną zaś w tym samym czasie już 76 milionów internautów. Robi wrażenie.

Po raz pierwszy z filmem „Iniemamocni” zetknęliśmy się w 13 lat temu. Polska wersja językowa została przygotowana w studiu Master Film pod okiem reżysera Waldemara Modestowicza do tekstów Jakuba Wecsile. W polskiej wersji językowej mogliśmy usłysześ m.in. Piotra Fronczewskiego, Dorotę Segdę, Piotra Gąsowskiego, Piotra Adamczyka, Wiesława Michnikowskiego a także Korę Jackowską. Z jakimi głosami zetkniemy się w kolejnej części … mam nadzieję, że z tymi samymi. Czas pokaże.

Premiera filmu „Iniemamocni 2” przewidziana jest na 13 lipca 2018 roku.