ROZCZAROWANI – najnowszy serial twórcy Simpsonów i Futuramy w którym to cofamy się do średniowiecza … ale żeby nie było tak różowo to bohaterowie też nie są tak przesłodzeni a każdy z nich ma swoje wady i przywary.
Jednym z nich jest elf Elfo, który towarzysz wraz z demonem pewnej księżniczce. Postaci Elfo użyczył głosu, aktor dubbingujący – Klaudiusz Kaufmann, którego większość kojarzy jako głos zebry Marty z Madagaskaru.

Takiego elfa to jeszcze nigdy w życiu nie grałem. W tym serialu są świetnie skontrastowane postaci, takie teksty prawie same się wypowiadają, a sam Elfo: nie jest przesłodzonym elfem z krainy czarów, jest romantyczny, uwielbia kobiety- szczególnie jedną i jest kompanem, na którym można polegać.” – tyle mi się udało wyciągnąć od samego Klaudiusza i nic więcej by nie spoilerować całego serialu.

Serial ten jest dostępny dla widzów Netflixa oczywiście w polskiej wersji językowej przygotowanej przez Start International Polska. Reżyserem, bynajmniej nie rozczarowany dubbingiem jest Grzegorz Drojewski a Klaudiuszowi partnerują m.in. Marta Wągrocka jako księżniczka Bean, Przemysław Glapiński jako demon Luci.

Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków i zapewne od jego oglądalności zapadnie decyzja nad kontynuacją. To co, jesteście ROZCZAROWANI czy będziecie oglądać ten serial? 🙂