Chciałem zrobić emocjonalną wersję tej historii, która była opowiadana już wiele razy. Chciałem w tym filmie odkryć poczucie bycia outsiderem. Bycia wyrzutkiem, bycia innym. To bardzo współczesny problem, który wymaga zgłębienia.” – tak o najnowszym filmie mówił na konferencji w Singapurze reżyser filmu Andy Serkins.
Chodzi tu o kolejną odsłonę klasycznej powieści Kiplinga. „Mowgli: legenda dżungli” doczekał się światowej premiery już 7 grudnia. Tym razem film ten obejrzą osoby posiadające platformę Netflix bowiem tam odbędzie się właśnie pokaz tego filmu.

U nas – o dziwo – według zapowiedzi na konferencji w Singapurze premiera filmu odbędzie się wraz z premierą światową czyli też 7 grudnia. Film oczywiście zostanie zaprezentowany w polskiej wersji językowej.

Są takie projekty, przy których praca staje się wyłącznie przyjemnością. Wspaniała przygoda z fantastycznymi ludźmi. Bardzo wszystkim dziękuję. Mroczna opowieść, zdecydowanie nie dla dzieci – tylko na Netflix” – napisała na swoim profilu reżyser dubbingu do tego filmu – Joanna Węgrzynowska. Cóż patrząc na zwiastun to ma się wrażenie, że nie będzie to łatwy spacerek. Być może faktycznie niech dorośli oglądają ten film razem z dziećmi.

Nagrania polskiej wersji dokonano w SDI Studio, dialogi przygotował Tomasz Robaczewski a w filmie usłyszymy głosy znanych i lubianych aktorów m.in. Jerzego Stuhra (Akela), Zbigniewa Zamachowskiego (Bagheera), Agaty Kuleszy (Kaa), Jarosława Boberka (Baloo) oraz wielu, wielu innych. Więcej o obsadzie można znaleźć TUTAJ.

Mimo iż nie jestem właścicielem tej platformy to i tak mam nadzieję, że prędzej czy później obejrzę ten film … w końcu od czego jest internet 🙂 Właścicielom platformy Netflix życzę dużych wrażeń i przeżyć przy oglądaniu filmu.