W filmie „Lego Ninjago” gram reporterkę programu „Dzień dobry Ninjago”. W zasadzie siebie bo reporterka nazywa się Anna Wendzikowska.” Nie muszę przedstawiać postaci bo Pani Anna będzie sobą … nawet nazwa programu jest tytułem zbliżona do nazwy pewnego programu pewnej stacji, której nazwy nie będę wymieniać 🙂
Film „LEGO NINJAGO” na naszych ekranach już od najbliższego piątku tj. od 22 września. Polska wersja powstała w studio SDI Media Polska pod okiem reżysera – Agnieszki Zwolińskiej do tekstów Jakuba Kowalczyka. Oprócz Anny Wendzikowskiej siebie zagra tam Filip Chajzer, który zapewne będzie też miał sporo wspólnego z programem „Dzieńdobry Ninjago„. Ponadto usłyszymy m.in. Jakuba Wieczorka, Stefana Knothe, Grzegorzów Dwóch czyli Drojewskiego i Kwietnia :), Monikę Pikułę oraz wielu innych aktorów.
I na zakończenie jeszcze słowo od Anny Wendzikowskiej: „Ja w ogóle byłam wielką wielbicielką klocków lego. Jak byłam dzieckiem to nie bawiłam się lalkami Barbie tylko klockami Lego. Więc to jest dla mnie taka sentymentalna podróż do dzieciństwa„.

Filmy oraz gry serii Lego niosą za sobą niesamowitą dozę humoru … zarówno dzieci jak i dorośli będą się dobrze bawić a po filmie, kto wie … może wspólnie zasiądą do zabawy nad klockami lego?