Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


ETAPY DUBBINGU

Co to jest dubbing i jakie są jego etapy powstawania oraz kto bierze w tym wszystkim udział ...

więcej...

WARSZTATY DUBBINGOWE :

WYWIADY

Ludzie dubbingu : aktorzy, dialogiści, reżyserzy. Zobacz z kim mi się udało porozmawiać

więcej...

Ostatnio rozmawiałem z :
Darkiem Błażejewskim
Tomaszem Borkowskim
Brygidą Turowską
Pawłem Domagałą
Julią Kamińską
Bartkiem Wierzbiętą

RECENZJE FILMÓW

Recenzje filmów w polskiej wersji językowej. Co nam się podoba a co nie.

więcej...

WYDARZENIA

Konferencje prasowe, premiery, spotkania z aktorami i wiele innych dubbingowych rzeczy.

więcej...

Linki do stron :

POLECAMY STRONY :

LINK SPONSOROWANY

KONTAKT ZE MNĄ

Masz pytanie do autora strony ? Śmiało, pisz i nie krępuj się. Postaram się odpowiedzieć na interesujący cię temat.

wyślij maila ze strony

Studia dubbingowe - linki

Film Factory Studio
Zmieniają się firmy, okoliczności i budynki... Tymczasem my od ponad dziesięciu lat tworzymy zgrany zespół, który pracuje ze sobą nie dlatego że musi, tylko dlatego, że chce. Głęboko wierzymy, że nasza pasja i dobra energia wewnętrzna przenosi się się na jakość realizowanych przez nas projektów na firmy z którymi współpracujemy i przede wszystkim na ludzi, którzy na swojej drodze natkną się na Film Factory Studio.
Dyrektor studia, Beata Kawka, współtworzyła polskie wersje językowe filmów takich jak :trzy części serii "Harry Potter", "Epoka lodowcowa", czy "Garfield" oraz była producentem swojego pierwszego filmu fabularnego "Jasne Błękitne Okna" w reżyserii Bogusława Lindy, który swoja premierę miał w 2007 roku.
Oficjalna strona studia

Start International
Start International jest studiem działającym od 1996 roku. Jego pierwszym poważnym klientem był Canal+ a później pojawili się inni znani zleceniodawcy. Studio Start ma na swoim koncie zdubbingowane takie hity filmowe jak : Shrek, Madagaskar a współpracują z tym studiem takie osobistości jak m.in. : Bartosz Wierzbięta, Paweł Galia, Marek Klimczuk, Elżbieta Kopocińska-Bednarek. Studio też prowadzi weekendowe warsztaty dubbingowe.
Oficjalna strona studia

Studio Sonica
Studio Sonica zostało założone w 1993r. Posiada 4 studia nagraniowe w tym największe o powierzchni 50 m2. Ze studiem Sonica jest związana Miriam Aleksandrowicz - córka Zofii Dybowskiej-Aleksandrowicz, która kontynuuje pracę rozpoczętą przez swoją mamę.
Oficjalna strona studia

Studio Filmowe Kobart
Studio Filmowe Kobart rozpoczęło działanie na rynku ogólnopolskim od 1999 roku, początkowo jako studio dźwiękowe i agencja castingowa. Obecnie dzięki zainwestowaniu w sprzęt zdjęciowy i montaż obrazu również jako studio filmowe. Studio to posiada bogate zaplecze produkcyjne i postprodukcyjne, największy w Polsce bank głosów dzieci, aktorów i lektorów oraz wiele innych możliwości.
Oficjalna strona studia

Eurocom
Studio powstało w 1990 roku, jako spółka join-venture z udziałem kapitału francuskiego. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją dubbingową, dystrybucją filmową i produkcją video.
Koncentruje się głównie na programach dziecięcych, współpracując z kanałem FOX Kids/JETIX, obecnie DISNEY XD, który jest jednym z głównych partnerów w tym zakresie.
Oficjalna strona studia

Master Film
Studio to istnieje na rynku mediów od 1992 roku.
Zajmuje się realizacją audio-wizualną w zakresie dźwięku na potrzeby polskich oraz obcojęzycznych produkcji telewizyjnych, filmowych i radiowych; telewizyjnych i radiowych spotów reklamowych; gier komputerowych; a także materiałów promocyjno-informacyjnych na potrzeby prezentacji multimedialnych.
Oficjalna strona studia

Sonoria
Firma SONORIA powstała w 1992 roku jako wspólne przedsięwzięcie Marty Broczkowskiej - Kędzierzawskiej i Małgorzaty Przedpełskiej - Bieniek.
Podstawę działalności firmy stanowi fonoteka muzyczna i efektowa. Firma wykonuje opracowania dźwiękowe, prowadzi castingi lektorów, organizuje nagrania muzyczne, zajmuje się pośrednictwem w zakupie praw autorskich i pokrewnych. Od jesieni 1992 roku wydaje katalog SONORIA.
Oficjalna strona studia

Genetix
Studio dysponujące nowoczesnym sprzętem technicznym, największym gabarytowo studiem dubbingowym w Warszawie i przede wszystkim zespołem fachowców, którzy przez lata nabierali doświadczenia w pracy przy dubbingu.
Oficjalna strona studia

PROSONICA STUDIO
Oficjalna strona studia

MR SOUND Studio
Oficjalna strona studia

PRL Studio
Oficjalna strona studia

OSTATNIO W BAZIE
ZDUBBINGOWANYCH
FILMÓW

ZDUBINGOWANE FILMY

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   T   U   V   W   X   Z   1-9

KINO I DVD

PRESSBOOK

ARCHIWUM

Przegapiłeś jakąś informację ?
To co pisałem na głównej stronie przeniosłem do Archiwum

więcej...

SPOŁECZNOŚCIOWO
Z DUBBINGIEM

GALERIA ZDJĘĆ

Premiery, warsztaty, konferencje. Zobaczcie to na fotografiach.
Ostatnio byłem na warsztatach dubbingowych w Film Factory Studio.

więcej...

FAQ

Zanim napiszesz do mnie maila zawierającego pytanie dotyczące dubbingu zobacz czy przypadkiem nie odpowiedziałem na niego w moim FAQ.

więcej...

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com