ROCK DOG” to animowana komedia o spełnianiu marzeń, w której pies zagra kocią muzykę, wilki zamiast zjeść owce zostaną wyprowadzone na manowce, a wszystkie zwierzaki mają w sercu rock’n’rolla! W polskiej wersji językowej gwiazdorska obsada, w tym: Marcin Dorociński („Sing„), Jakub Molęda („Horton słyszy Ktosia„), Anna Dereszowska („Księga Dżungli„), Baron i Tomson („Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę„), Wiktor Zborowski („Zwierzogród„) oraz Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści„). Prezentujemy oficjalne zdjęcia z filmu z oraz ujawniamy kto jest kim w „Rock Dogu”. Fotografie aktorom wykonał Michał Puchalski.
Film pojawi się w kinach już 14 lipca!

W najnowszej animowanej komedii wchodzącej do polskich kin pod tytułem „Rock Dog”, każde zwierzę ma nie tylko niepowtarzalny kolor futra, skręt wąsa i strzygnięcie ucha, ale i wielkie marzenia czekające na spełnienie! Za każdym mniej lub bardziej udomowionym bohaterem tej produkcji stoi dubbingowy głos polskiej gwiazdy. Prezentujemy kto jest kim w świecie rodem z rock’n’rollowego „Zwierzogrodu”:

KUBA MOLĘDA jako BONO

 

Pies to zwierzak-marzenie każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że główny bohater „Rock Doga” to stworzenie przepełnione marzeniami! Sympatycznemu Bono głos dał nie kto inny jak Kuba Molęda – znany piosenkarz, kompozytor i aktor musicalowy. Jego bohater to tybetański mastiff, który zamiast stada woli estradę a jego największym marzeniem jest granie rocka. Jednak, aby spełnić marzenia, będzie musiał opuścić ukochaną wioskę i udać się do wielkiego miasta. W to mu graj!

MARCIN DOROCIŃSKI jako ANGUS SZARPIDRUT

Zwinność, szybkość i robienie wszystkiego z pazurem to cechy zarówno genialnego gitarzysty jak i… kota! Angus to legenda rockowej sceny, od którego mogliby się uczyć Beatlesi, Stonesi i U2 razem wzięci. Jego willę odwiedzają całe autobusy z turystami, a wejścia do domu strzeże labirynt i wycieraczka-katapulta, która szybko pokazuje nieproszonym gościom gdzie ich miejsce. Na wokalu postaci kota Angusa Szarpidruta stanął prawdziwy pitbull polskiego aktorstwa i dubbingu – Marcin Dorociński!

ANNA DERESZOWSKA jako ADEL

Na swojej drodze do sławy i sukcesu pies Bono spotka trójkę muzyków, którzy ze swoją twórczością obnoszą się póki co… w okolicznym parku. Uroczej gitarzystce głosu udzieliła Anna Dereszowska. Jej postać to lisiczka Adel.

TOMSON jako ZIEMNIUR

Czy wystarczająco długie wpatrywanie się we frytkę sprawi, że staniesz się genialnym perkusistą? Tego nie wiemy, ale wierzy w to Ziemniur – czyli drugi członek parkowej kapeli, na którą natyka się Bono. Za tą sympatyczną, chociaż na mocno odjechaną postacią stoi Tomasz Lach znany szerokiej publiczności jako Tomson – wokalista grupy Afromental i juror w programie muzycznym The Voice of Poland.

BARON jako LEMMY

Gitara i zabójczy wizerunek? Poznajcie Lemmy’ego, czyli trzeciego i ostatniego muzyka, z którymi główny bohater „Rock Doga” zacznie swoją przebojową przygodę. Głosu tej postaci użyczył Aleksander Milwiw-Baron, czyli po prostu Baron – podobnie jak wspomniany wyżej Tomson, również członek grupy Afromental i juror w The Voice of Poland.

WIKTOR ZBOROWSKI jako MISTRZU

Był już Mufasą w „Królu Lwie”, Obelixem w fabularnej serii „Asterix i Obelix” i Gandalfem Szarym w trylogii „Hobbita” – teraz przyszedł czas na nowe wyzwanie w dubbingowej karierze Wiktora Zborowskiego. Legendarny polski aktor wcielił się w bowiem w postać Mistrza – „grubego” zwierza należącego do jednoosobowej starszyzny w rodzinnej wiosce Bodzia. To właśnie dzięki jego mądrości i radom młody pies wyruszy, aby podbić świat!

MIROSŁAW ZBROJEWICZ jako LINUX

Przychodzi taki czas w życiu każdego mężczyzny, kiedy trzeba zdjąć z siebie różowy sweterek z gruszką, założyć czarny garnitur i wyjść na ulice, objąć panowanie nad całym miastem. Mirosław Zbrojewicz w filmie „Rock Dog” użycza bowiem głosu postaci Linuxa. Jego bohater to wilk spod ciemnej gwiazdy, prawdziwy Al Capone zwierzęcego świata. Wspólnie ze swoim stadem wilków-bandziorów pragnie wkroczyć do owczej wioski i zamienić ją w wielki stragan z kebabami. Niestety, dopóki bronią jej psy – jest bezradny. Całe szczęście jeden z tybetańskich mastifów właśnie opuszcza rodzinne strony i wyrusza do wielkiego miasta.