15 września fani Dishonored będą usatysfakcjonowani bowiem firma Cenega wydaje kolejną, samodzielną tym razem odsłonę tego tytułu. W grze o nazwie „Dishonored – Death of the Outsider” wcielimy się tym razem w postać Billie Lurk, która tak jak znany z poprzednich części Corvo, będzie władać nadprzyrodzonymi mocami a także będzie miała do wykonania pewno ważne zadanie. Bohaterka w którą wcielimy się w tej grze to była uczennica i zarazem prawa ręka jednego z głównych antagonistów – Dauda (którego gracze mogą pamiętać z dodatków do pierwszej części Dishonored). Billie wraca do miasta Karnaka celem zapolowania na tytułowego Odmieńca (Outsidera) – istotę, która jest źródłem wszystkich nadnaturalnych mocy oraz odpowiedzialna jest za wszystkie haniebne wydarzenia w cesarstwie.

Cechy gry:
Wciel się w niepokonanego zabójcę. Wyposażony w unikalne zdolności oraz najrozmaitsze rodzaje broni możesz zdecydować się w jaki sposób pozbywać się swoich wrogów. Możesz to robić w sposób brutalny bądź poprzez skradanie się i przechodzenie obok nich niepostrzeżenie. Pamiętaj iż twoje decyzje mogą wpłynąć na zakończenie gry.

Podejmij się największego zamachu w historii. By zabić Odmieńca trzeba będzie dobrze zagłębić się w zakątkach miasta Karnaki. Infiltruj nielegalne krwawe areny a także miejsca w którym odbywają się obrzędy czarnej magii. Zdobądź pradawny artefakt i stań oko w oko z półboskim Odmieńcem.

Więcej niż jeden cel. Podczas poszukiwań Odmieńca staw czoło nowym wrogom. Twój bogaty zestaw umiejętności oraz różnorodna broń pozwoli stawić czoła niepokonanym Wyobrażonym, bezwględnym Siostrom zakonu Wyroczni oraz Mechanicznym Żołnierzom. Staw czoła nowym wyzwaniom oraz nowym misjom.

A oto czego możecie spodziewać się w grze:

Film w języku angielskim? Bez obaw. Jak zapewnia firma Cenega na rynek trafi polska wersja językowa, przygotowywana przez firmę QLOC S.A. Niestety, do dzisiaj nie wiemy nic więcej … jak to w dubbingach gier bywa wszystko owiane jest tajemnicą. Niemniej jednak skoro dubbing do drugiej części Dishonored wydało studio Start International Polska to wydaje mi się, że tutaj mocno się nie zmieni. Jeśli uda mi się dowiedzieć czegoś więcej to podzielę się z Wami na tej stronie.