Skończyliśmy nagrania do INIEMAMOCNYCH2. Dziękuję wszystkim zaplątanym w tę robotę” – tak na swoim profilu napisał reżyser polskiej wersji językowej kolejnych przygód rodzinki Iniemamocnych – czyli … i tu niespodzianka.
Reżyserem filmu INIEMAMOCNI2 w polskiej wersji językowej został Wojtek Paszkowski. Nie wiem czym było podyktowane że kolejnej części nie robił tego Pan Modestowicz, być może nawał pracy przy kolejnych słuchowiskach radiowych nie pozwoliły mu objąć opieką nad kolejną częścią o przygodach superrodzinki.
Dubbing powstawał – tak jak wszystkie filmy Disney’a w SDI Studio (chociaż pierwsza część powstała w Master Filmie), dialogi zaś przygotował – tu bez żadnych zmian – nadworny kronikarz większości filmów Disney’a czyli Kuba Wecsile (pozdrawiam przy okazji serdecznie).

Napisałem wcześniej iż w filmie tym ponownie usłyszymy Olgę Jackowską czyli Korę jako Ednę.
W drugiej części kultowych Iniemamocnych jest oczywiście Edna Mode której głosu użycza Kora Jackowska. Nie chce spojlerować ale fanstastycznie zajmuje się jednym z bohaterów. Kora wspaniale zagrała w filmie a ja jestem szczęśliwy, że mogłem z nią pracować przy tej produkcji” – tak podsumował Wojtek współpracę z Korą.

Druga część filmu Iniemamocni2 od 13 lipca w kinach.