PATRYK” w kinach od 10 sierpnia a tymczasem w studiu Master Film trwa końcówka nagrań do tego filmu. Kolejny aktor pojawił się na nagraniach – jest nim Mikołaj Roznerski, który w filmie tym użyczył swego głosu postaci Olivera, przystojnego weterynarza. „Oliver z całego serca kocha zwierzęta i … siebie. Mimo to dobry chłopak.” podsumował swą postać Mikołaj, którego dubbing w filmie fabularnym jest debiutem bowiem dotychczas użyczał głosu bohaterom w filmach animowanych.

Debiutem w filmie ludzkim mógł też się wykazać Łukasz Górski. „Dubbing do filmu ludzkiego to wbrew pozorom dużo trudniejsza sprawa, ponieważ trzeba zachowac naturalność w głosie, a przy tym uważać na fałsz bowiem mikrofon to czuła bestia 🙂 Ciekaw jestem finalnego efektu – mimo, że moja postać grana przeze mnie jest epizodyczną, to można było się wiele nauczyć oraz popracować nad warsztatem„.

Film „Patryk” to wzruszająca komedia o tym, że niektóre kłopoty mogą się okazać zbawieniem, szczególnie jeśli mają cztery łapy, ogon i wielki apetyt… na miłość.