Nawet nie marzyłem że kiedyś będę podkładał głos w … #niemamocni2! A jednak!…” – tak na swoim twitterze napisał o swoim nowym wyzwaniu dziennikarz sportowy – Michał Pol. Niestety nie są znane dalsze szczegóły jej roli ale jeśli to ma być debiut to zapewne będzie to niewielka rola i raczej sądząc po profesji wykonywanej przez Pana Pola być może będzie to rola jakiegoś komentatora sportowego bądź dziennikarza. Czas pokaże.

Premiera coraz bliżej i coraz więcej nazwisk aktorów użyczających głosu w polskiej wersji językowej wycieka do sieci bowiem oprócz wspomnianego wyżej Michała Pola usłyszymy także m.in. Piotra Fronczewskiego, Dorotę Segdę, Karolinę Gruszkę, Olgę Jackowską.

Rodziną Iniemamocnych wstrząsają zmiany. Helen przechodzi na karierę zawodową a jej mąż Bob opiekuje się dziećmi. Nie wychodzi mu to jednak najlepiej, nadomiar złego coś się zaczyna dziac z małym Jack-Jackiem u którego zaczynają ujawniać się nowe nadprzyrodzone zdolności. Niestety – na dość dokładne przyjrzenie się nowym zdolnościom malca nie będzie czasu gdyż pojawia się nowy, czarny charakter z nowym – jeszcze czarniejszym spiskiem. Rodzina aby stawić czoła niebezpieczeństwu musi ponownie zjednoczyć siły. Ba … ale jak to zrobić?

Premiera filmu Iniemamocni 2 w polskiej wersji językowej już 13 lipca.