Już 17 listopada gracze oraz sympatycy uniwersum Gwiezdnych Wojen ponownie zasiądą za sterami swojego pada by zagrać w grę „Star Wars: Battle Front II„. Ta gra to nic innego jak kontynuacja wydanej w 2015 roku jedynki. Jej fabuła została osadzona zaraz po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci. Kierujemy losami dowódczyni elitarny oddziałów imperium (Inferno Squad) – Iden Versio. Jako cel mamy za zadanie pomszczenie imperium. Poza walkami na lądzie gra ta będzie nam oferowała również walki w przestrzeni kosmicznej, jakie będziemy toczyć za sterami statków i myśliwców.

Gra ta będzie miała rozbudowaną kampanię fabularną dla jednego gracza jak również w opcji multiplayer do rozgrywki będzie mogło zasiąść maksymalnie czterdziestu graczy. Każdy z nich będzie mógł wybrać sobie do walki żołnierza albo jedną z proponowanych przez grę znanych postaci m.in. Luka Skylwalkera, Rey’a, Kylo Rena, Yodę, Dartha Maula).

Gra ta będzie miała swoją premierę w polskiej wersji językowej (dubbing). Jak to zazwyczaj z grami bywa szybko się nie dowiemy które studio będzie za tym stało i jacy aktorzy użyczą głosu, tym bardziej że pierwsza część nie była dubbingowana. Pozostaje nam na razie obejrzeć zwiastun z rozgrywki oraz czekać na dalsze wiadomości jeśli chodzi o dubbing jak i na premierę gry.