Nie mogliśmy go usłyszeć w Sherlocku Gnomie bo przyłączył się do innego stada 🙂 Oczywiście mowa tutaj Macieju Stuhrze, którego głos usłyszymy w filmie „Kaczki z gęsiej paczki” – animowanej komedii producentów hitu „Shrek” o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. Oprócz Stuhra zaprawionego w boju usłyszymy głos Julii Kamińskiej a film ten będzie drugą – po Zaplątanych – animacją kiedy usłyszymy te dwa głosy razem.
Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób. Oto kaczo-gęsi zwiastun przed Wami.

Polska wersja językowa do tego filmu powstaje w pięknych okolicznościach przyrody w pobliżu Studia PRL. Na ptactwo zapoluje … z mikrofonem, główny myśliwy czyli reżyser Darek Błażejewski 🙂 . Życzę mu udanych, oczywiście „bezkrwawych łowów”.

Kaczki i gęsi przylecą do naszych polskich kin już 11 maja.

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać.

Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.