Dorociński, Socha, Walewska, Farna, Boberek, Sawczuk, Zdrójkowski, „Jankes” Jankowski, Kwiatkowski, Skarbek oraz dziesiątki przebojów – od Sinatry po Lady Gagę. To będzie najbardziej gwiazdorski karnawał świata.
W główną rolę w tej rozśpiewanej animacji, postać Misia Koali Bustera Moona, właściciela upadającego teatru, wciela się Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych i najlepszych aktorów swego pokolenia, znany m.in. z filmów „Pitbull”, „Obława”, „Jack Strong”, „Róża” oraz przebojowego serialu „Pakt”. To właśnie Buster Moon ogłasza wielki konkurs wokalny, który ma pomóc uratować teatr. W konkursie wezmą udział:
zapracowana matka 25 prosiaczków – świnka Rosita (Małgorzata Socha)
pewna siebie, przemądrzała mysz Mike o głosie Franka Sinatry (popularny radiowiec Krzysztof Jankes Jankowski)
roztańczony świniak Gunter (supergwiazda dubbingu Jarosław Boberek)
punkowa rebeliantka jeżozwierzyca Ash (piosenkarka Ewa Farna, która wciela się w postać Ash także w czeskiej wersji filmu)
młody gangster o pięknym głosie i wielkiej wrażliwości – goryl Johnny (znany z serialu „Rodzinka.pl” Adam Zdrójkowski)
nieśmiała słonica Meena o głosie wartym wszystkich nagród i zaszczytów (Katarzyna Sawczuk – aktorka znana z filmów „Córki dancingu” i „Miasto 44” oraz serialu „Na noże”)
W obsadzie pojawi się także wielka diva operowa Małgorzata Walewska, która wciela się w postać czarnej owcy o złotym sercu, wielkiej gwiazdy Nany Noodleman.
W filmie usłyszymy także – gościnnie – gwiazdy muzyki: Honoratę Skarbek i Dawida Kwiatkowskiego oraz szalenie popularne gwiazdy social mediów – youtuberów Marcina Dubiela i Stuarta Burtona, a także słynną blogerkę Angelikę Muchę (lepiej znaną jako Littlemooonster96).
Dubbing powstał w studiu Start International, odpowiedzialnym za głosową obsadę takich hitów, jak obie części „Hotelu Transylwania”, „Smerfy” czy przygody Minionków. Za tekst i reżyserię dubbingu odpowiada Bartosz Wierzbięta.