Gang Wiewióra opanował studio dubbingowe!

10 finalistów konkursu Cinema City i Monolith Films przeżyło wspaniałą przygodę, uczestnicząc w warsztatach dubbingowych. Zwycięzca użyczy swojego głosu w animacji „Gang Wiewióra 2” obok Soni Bohosiewicz!

Z okazji Dnia Dziecka Cinema City przygotowało dla najmłodszych widzów emocjonujący konkurs! Każdy mały kinomaniak, który marzył o użyczeniu głosu postaci z filmu „Gang Wiewióra 2”, mógł spróbować swoich sił zgłaszając się do przesłuchań konkursowych. Do walki o możliwość współpracy m.in. z Sonią Bohosiewicz oraz Cezarym Pazurą stanęło kilka tysięcy dzieci! Głos laureata nagrody głównej – Artura z Gdańska usłyszą widzowie w kinach całej Polski.

Dzień ogłoszenia wyników konkursu Cinema City „Wielki Mały Głos” był dla 10 finalistów niezwykle emocjonujący. Spośród nich główną nagrodę – możliwość wcielenia się w jedną z dubbingowych ról w animacji „Gang Wiewióra 2” wygrał 12-latek z Warszawy – Artur. 6-letniemu Kubie z Lublina Jury postanowiło przyznać wyróżnienie. Obu młodym artystom należą się serdeczne gratulacje i podziękowania za super zabawę! Efekty ich pracy w studiu dubbingowym będzie można zobaczyć już 18 sierpnia podczas premiery filmu „Gang Wiewióra 2”.
10 finalistów konkursu przyjechało wraz z rodzicami na warsztaty, które odbyły się w profesjonalnym studio dubbingowym w Warszawie. Młodzi adepci dubbingu mogli poznać tajniki podkładania głosu do filmu. Mali kinomani, którzy dotarli do ścisłego finału otrzymali także prezenty od Cinema City, firmy PLAY i dystrybutora MonolithFilms.
Teraz czas zobaczyć efekty pracy finalistów konkursu na wielkim ekranie i zacząć wielką przygodę z „Gangiem Wiewióra 2”. Film wchodzi do kin już 18 sierpnia.
Partnerami konkursu są: PLAY, MonolithFilms oraz studio MasterFilmLtd.

„Gang Wiewióra 2” w kinach już 18 sierpnia.
W rolach głównych występują Cezary Pazura, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Warchulska oraz
Marcin Perchuć
.