2 czerwca poznamy historię niezwyciężonej wojowniczki amazonek – Diany. Poznamy legendę WONDER WOMAN. Film oczywiście wyświetlany będzie w naszych kinach w polskiej wersji językowej i z napisami. Za polską wersję językową odpowiedzialne jest Studio Sonica oraz reżyser Marek Robaczewski, dialogi przygotował Michał Wojnarowski.
W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in Olgę Bołądź (Diana), Magdalenę Cielecką (Królowa Hippolita), Kamila Kulę (Steve). „Uwielbiam wszystkie filmy o Batmanie, Supermanie. Jest mi blisko do superbohaterów” – mówi o filmie Olga Bołądź. „Moja postać jest postacią silną, posiadającą władzę” – tak o swojej postaci mówi Magdalena Cielecka – „Jest matką głównej bohaterki, skrywającej przed nią tajemnicę i próbującą ją ochronić przed przeznaczeniem jakie czeka na Dianę„.

Czy postać pierwszej głównej postaci superbohaterki w filmie „Wonder Woman” okaże się strzałem w dziesiątkę i czy namiesza trochę w weekendowym Box Office, bo konkurencja jest silna i nie śpi. O tym przekonamy się w nadchodzącym weekendzie kiedy to film wejdzie do kin.