Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

28 marca - Show śpiewająco-stepujących pingwinów

Show śpiewająco-stepujących pingwinów

"Happy Feet: Tupot małych stóp 2" to kontynuacja nagrodzonej Oscarem jednej z najbardziej dochodowej animacji ostatnich lat. Znani bohaterowie w towarzystwie nowych kompanów powracają w sequelu, który z równą przyjemnością obejrzą dzieci jak i ich rodzice. Film w polskiej wersji językowej debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films wchodzi na polski rynek już 30 marca !
W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in.: Bartosza Obuchowicza, Sonię Bohosiewcz, Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz piosenkarkę Katarzynę Cerekwicką.
"Happy Feet: Tupot białych stóp 2" to przeżycie nie tylko muzyczne, ale i wizualne. Dzięki nowoczesnym technikom filmowym animowana Antarktyda i jej mieszkańcy prezentują się zjawiskowo. "Ten film to doznanie kinematograficzne, które rozgrywa się wśród rozmaitych, niezwykłych krajobrazów, jakich nie widzieliśmy nigdy wcześniej, i przedstawia równie niezwykłe wydarzenia w Imperium Pingwinów. To połączenie historii miłosnej, filmu przygodowego i katastroficznego...ze śpiewem i tańcem. To po prostu coś niesamowitego" – mówi współreżyser David Peers.
Wydanie Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD filmu zawiera wyjątkowe dodatki specjalne: pomagając pingwinom i przyjaciołom, jak narysować pingwina, Śpiewaj z pingwiami- karaoke po angielsku dla najmłodszych oraz nową animację Looney Tunes "Chyba widziałem Kotecka".
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

25 marca - Powrót Tintina

Powrót Tintina

Droga do Tintina, Świat Tintina, Kto jest kim w Przygodzie Tintina, Snowy : od początku do końca, Tintin : Muzyka oraz zwiastuny to dodatki, którymi będziemy mogli się nacieszyć przy zakupie filmu "Przygody Tintina", który wychodzi na DVD.
Uwielbiany na całym świecie młody reporter Tintin i jego niesforny lecz lojalny pies Snowy - niezapomniani bohaterowie stworzeni przez Hergé'a - ożywają w przeboju filmowym, Przygody Tintina. Po odkryciu, że model statku skrywa wybuchowy sekret, Tintin i jego przyjaciele znajdują się na celowniku diabolicznego łotra. Od bezkresnych mórz, po piaski północno-afrykańskiejpustyni, każdy zwrot akcji zabiera widza na kolejne poziomy napięcia, zabawy i przygody dla całej rodziny.
Warto sięgnąć po ten film bowiem dubbing bowiem jego polskim reżyserem jest Bartek Wierzbięta a głosu Tintinowi w polskiej wersji językowej użyczył Grzegorz Drojewski (Rio, Żółwik Sammy, Alvin i wiewiórki).
Jeszcze kilka słów o wydaniu na Blu-Ray, które będzie miało dwie płyty. Jedna z nich przeznaczona jest dla miłośników kina 3D, druga zawiera zaś ten sam film w normalnej wersji i nieco więcej dodatków niż płyta DVD.
Premiera filmu na DVD i Blu-Ray już 28 marca.
Wywiad z Grzegorzem Drojewskim
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

20 marca - Agata Kulesza Złą Królową

Agata Kulesza Złą Królową

Od 16 marca mamy okazję oglądać nową wersję "Królewny Śnieżki" w polskiej wersji językowej. W jednej z ról - Złej Królowej, usłyszym Agatę Kuleszę (w oryginale gra ją Julia Roberts), która tak powiedziała o dubbingu i swojej roli :
"W moim zawodzie bardzo lubię różnorodność. Mogę zajmować się teatrem, filmem, radiem, telewizją czy dubbingiem. Tego ostatniego nauczyła mnie nieżyjąca już Joanna Wizmur, wybitny reżyser dubbingu. Pokazała mi, jak czerpać z tego przyjemność. Dubbing nie należy do rzeczy najłatwiejszych (przynajmniej dla mnie). Mimo trudności lubię się jednak tym zajmować, sprawia mi to wielką przyjemność, tym bardziej, jeśli trafi się tak wyrazista postać jak Zła Macocha Królewny Śnieżki. W oryginalnej wersji głos podkłada Julia Roberts. Nie jest to moje pierwsze "spotkanie" z Julią Roberts w dubbingu, w "Pajęczynie Charlotty" też podkładałyśmy głos pod tę samą postać. Z fragmentów, które widziałam podczas nagrań wynika, że zapowiada się bardzo ciekawy film, z przyjemnością się na niego wybiorę".
"Królewna Śnieżka" do obejrzenia już w kinach.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

12 marca - Robaczewski i Wierzbięta wśród piratów

Robaczewski i Wierzbięta wśród piratów

13 kwietnia do polskich kin wejdzie najnowszy film ze studia odpowiedzialnego za "Uciekające Kurczaki" oraz serie przygód "Wallesa i Gromita" skupiającego się na tematyce morskiej. Kapitan Piratów marzy by pokonać swoich rywali i zdobyć tytuł Pirata Roku. Czy mu się to uda - o tym dowiemy się jak film wejdzie do kin. Ważne jest czy uda się polski dubbing, za który jest odpowiedzialne studio Start International. Piraci przed mikrofonem będą obserwowani pod czujnym okiem Kapitana czyli Marka Robaczewskiego a mówić będą tylko to co napisze im i podsunie pod oczy ich wierny kronikarz - Bartosz Wierzbięta. Barwiński, Jarociński, Kwiecień to tylko niektóre nazwiska wojowniczych piratów, którzy może się przysłużą temu filmowi o czym przekonamy się już 13 kwietnia kiedy film wejdzie do kin. WIĘCEJ...
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com