Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

16 lipca - Gwiazdy w samolotach

Gwiazdy w samolotach

16 sierpnia nad naszym niebem a w szczególności nad salą kinową będą krążyć SAMOLOTY. I to nie byle jakie samoloty a te ze studia Disney'a. Jednym z nich będzie Dusty, samolot rolniczy marzący o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Czy mu się to uda - to zobaczymy w kinach. Udało się za to ekipie dubbingowej zaprosić do nagrań gwiazdy z wyższej półki. Jak podaje strona www.wojtekpaszkowski.pl to w nagraniach wzięli udział tacy artyści jak Weronika Rostatti, Olaf Lubaszenko, Tomasz Zimoch czy STACEY KEACH, który w oryginalnych samolotach użycza głosu Skipperowi jednak na zaproszenie studia SDI wpadł na nagrania i użyczył swego głosu ... o tym to oczywiście opowiada reżyser polskiej wersji językowej Wojtek Paszkowski na swojej stronie na którą serdecznie zapraszam po więcej informacji.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

15 lipca - Antoni Pawlicki dostaje turbodoładowania

Antoni Pawlicki dostaje turbodoładowania

Znany z serialu "Komisarz Alex" Antoni Pawlicki, wcielający się w komisarza Michała Orlicza po swojej większej roli w dubbingowym filmie "Oz Wielki i Potężny" dostał kolejną szansę pokazania swoich umiejętności. Tym razem użyczy swemu głosu głównemu bohaterowi najnowszego filmu ze studia DreamWorks "Turbo". Jego bohater - ślimak Turbo wskutek pewnego incydentu dostaje niesamowitą moc - staje się najszybszym stworzeniem na świecie. Za polską wersję odpowiada Studio Sonica a film będzie miał swoją premierę w polskich kinach już 27 września.
ZOBACZ POLSKI ZWIASTUN

11 lipca - Potwory górą

Potwory górą

"Uniwersytet Potworny" nie do zdarcia. Większość z nas czekała na ten kontynuację przygód swoich ulubionych bohaterów aż 11 lat, skoro pierwszy weekend otwarcia przyniósł ponad 100 tysięcy widzów (104 904) oraz zaszczytne pierwsze miejsce w weekendowym Box office. Wydaje mi się, że jedynie film "Minionki rozrabiają", który wchodzi do kin już w najbliższy piątek może zagrozić potworom i powalczyć z nimi o pierwsze miejsce.
Tymczasem w kinie na uniwersytecie była madzia-cuperek, która zdążyła przygotować dla Was recenzje z tego filmu pod kątem polskiej wersji językowej. Zachęcam do lektury jak i oczywiście do pójścia do kina na spotkanie z potwornymi bohaterami. CZYTAJ RECENZJĘ ...

2 lipca - Bartek Wierzbięta na uniwersytecie

Bartek Wierzbięta na uniwersytecie

3 lipca 2013 roku na ekrany kin wchodzi film "Uniwersytet Potworny". Jest to prequel filmu "Potwory i spółka" w którym to spotkamy się ze starymi znajomymi. Sullivan i Mike tym razem swoje pierwsze kroki stawiają w Uniwersytecie Potwornym, gdzie będą musieli nauczyć się straszenia. Jak im to wyjdzie przyjdzie nam ocenić oglądając ten film. Polska wersja językowa powstała jak wiele innych produkcji Disney'a w studiu SDI pod okiem Łukasza Lewandowskiego - reżysera polskiej wersji językowej. Dialogi do filmu napisał - i tu niespodzianka - Bartosz Wierzbięta - dialogista, który jest na dobre związany ze studiem Start International (przypomnijmy że Potwory i Spółka powstały właśnie w Starcie). Tym razem jednak w drodze wyjątku postanowił na pewien czas przenieść się do SDI. Z okazji premiery filmu w naszych kinach zadałem Bartkowi kilka pytań o jego fobie z dzieciństwa, o pracę w SDI i kilka jeszcze innych pytań związanych z filmem. Oto co mi powiedział ... WIĘCEJ

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com