Strona Główna  |  FAQ  |  Kontakt  |  Mapa Strony  

Z OSTATNIEJ CHWILI:


STRONA GŁÓWNA

ARCHIWUM NEWSÓW

22 listopada - Święty Mikołaj w łóżku z rowerem

Święty Mikołaj w łóżku z rowerem

Chociaż zarzeka się, że z racji ograniczonego zaufania do techniki nigdy nie wsiądzie na latające sanie, to trudno w Polsce o aktora, który pasowałby lepiej do roli Świętego Mikołaja niż Krzysztof Kowalewski. Znany z działalności charytatywnej artysta od kilku lat przywdziewa strój Świętego, by na Gwiazdkę rozdawać prezenty maluchom. Teraz użyczy poczciwemu brodaczowi również swojego głosu. Wszystko to w animacji "Ratujmy Mikołaja!", w której aktor zdubbingował najulubieńszego Świętego wszystkich dzieciaków. Jak odnajdzie się w towarzystwie elfów i reniferów oraz jak zabrzmi w jego wykonaniu słynne mikołajowe "ho, ho, ho" przekonacie się udając się do kin, gdzie już można zobaczyć pełną piosenek gwiazdkową komedię.
ZOBACZ WIDEO-WYWIAD Z KRZYSZTOFEM KOWALEWSKIM

19 listopada - Dereszowska dubbinguje Alexis z Dynastii

Dereszowska dubbinguje Alexis z Dynastii

Szokujące wieœci z Bieguna Północnego! Ktoœ porwał Œwiętego Mikołaja i wziął do niewoli większoœć elfów. Chociaż œwiatowe media nie ustają w spekulacjach na temat zajœcia, wiele wskazuje na to, że przyczyną całego zamieszania jest... Ania Dereszowska. Jak lubiana aktorka wytłumaczy swój niecny występek, przekonacie się oglądając wideo-wywiad, promujący animację "Ratujmy Mikołaja!". Gwiazdkowa komedia dla całej rodziny z mnóstwem piosenek i Krzysztofem Kowalewskim w roli ulubionego Œwiętego wszystkich dzieciaków zagoœci w kinach 22 listopada.
W komedii "Ratujmy Mikołaja!" Dereszowska użyczyła głosu Mamuœce Złoczyńskiej, którą w oryginalnej wersji dubbingowała sama Joan Collins - niezapomniana Alexis z "Dynastii". "Usłyszałam od reżysera, że obsadził mnie w tej roli, bo usłyszał w kilku wywiadach, że mówię takim zimnym, wystudiowanym głosem. Rzeczywiœcie, jak wypowiadam się publicznie, to mi się głos nieco obniża. Ale prywatnie jestem do rany przyłóż." - zapewnia aktorka. "Uœmiałam się jak norka i setnie ubawiłam grając tę postać." - dodaje.
ZOBACZ WIDEO-WYWIAD PROMUJĄCY FILM

17 listopada - Smokodyl grasuje w Złotych Tarasach

Smokodyl grasuje w Złotych Tarasach

Tylko w warszawskim Multikinie Złote Tarasy już dziś, 15 listopada, pojawi się nietypowy gość. Ma 4 metry, jest zielony, boi się latać i jest jednym z najlepszych przyjaciół Ryśka, co ma Lwie Serce. Kiedy młody rycerz wyrusza w drogę po marzenia, to właśnie on będzie mu towarzyszył. Ma na imię Gustaw. Jest krokodylem, który bardzo nie chce być smokiem, ale przeznaczenia nie da się oszukać. To jego od 15 do 25 listopada będzie można odwiedzać w Multikinie w samym centrum Warszawy. Smokodyl chętnie pozuje do zdjęć, jest przyjazny i każdemu dziecku pomoże spełnić marzenia.
Gustaw wraz z Ryśkiem i resztą rycerskiej ekipy pojawi się na ekranach kin 15 listopada.

opracowanie i treść ©2011-2017 - Michał Culek | kontakt

projekt: www.atcsites.com